Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

 po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední utkání B týmu

KLM
Datum so, 20. úno. 2021 Beginn 00:00
SC Kolín - B-tým
Kolín
-:- HC Rytíři Vlašim - A-tým
Vlašim

Příští utkání B týmu


Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti Vlašimi. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Vlašimi. Foto: Jan KobzáňAž prodloužení muselo rozhodnout nedělní utkání mezi Kolínem B a Vlašimí.

Kolín B začal utkání velmi ofenzivně a hrálo se defacto na jednu bránu, ale po polovině třetiny obraz hry změnilo kolínské vyloučení. Hosté v něm dokázali skórovat a najednou to byli oni, kdo tahal za delší konec provazu.

 

Měli i malinko navrch. Kolín kazil přihrávky a nedařilo se mu v zakončení. Vyrovnat se mu ale podařilo. V polovině utkání se o to postaral trefou nad vyrážečku pod břevno Vasyl Zheliznyak – 1:1.

 

Víc branek však v základní hrací době nepadlo, takže se prodlužovalo. V nastaveném čase vystřelil výhru Kolínu B Jan Kopecký. Přijal přihrávku a svižnou střelou na zadní tyč rozhodl utkání ve prospěch kozlů.

 

Branky Kolína B: 29. Zheliznyak, 63. Kopecký (Netušil). Rozhodčí: Jílek – Labuta, Raška. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:1, 1:0, 0:0 – 1:0.

Kolín B: Hermann – Jelínek, Sladký, Nutil, Pilný, Hyšpler, Křeček – Ježek, Kadlec J. st., Kopecký, Pešek, Netušil, Kysela, Kadlec J. ml., Kadlec A., Spitzer, Zheliznyak.

HOKEJKA TV

hokejka tv banner

Tabulka KLM

 gestures single tap

B tým - Výsledky kola

No matches