Datum ne, 17. lis. 2019 Beginn 18:00
SC Kolín - B
-:- HC Slavoj Velké Popovice - A-tým
Velké Popovice

Z utkání proti Žabonosům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Žabonosům. Foto: Jan KobzáňJednoznačnou záležitostí bylo nedělní derby mezi Žabonosy a Kolínem B. Kozlové, kteří hráli na kolínském ledě netradičně v roli hostů, si během dvou třetin vybudovali třígólový náskok a defacto si tím umetli cestu za tři body.

Hráči Žabonos se prosadili poprvé až v poslední části a na jejich branku navíc kozlové reagovali čtvrtou trefou, takže k žádnému dramatu nedošlo. To nezměnila ani přesilovková trefa domácích z poslední třetiny, byť padla sedm minut před koncem. Kozlové si pohlídali vedení 4:2. V tabulce jsou na druhém místě.

Branky: 44. Procházka I. (Honz), 53. Kedršt (Hlaveš, Procházka I.) – 6. Kopecký (Kadlec J. st.), 17. Kadlec J. st. (Sladký, Jelínek), 34. Ježek, 46. Mašín. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 0:1, 2:1. Diváci: 36.

Žabonosy: Burda – Hlaveš, Procházka T., Pomichálek, Mejzr, Kunášek Š., Hutla, Kozdera, Březka, Čtvrtečka, Kubát, Honz, Hrachovec, Charvát, Kedršt, Procházka I.

Kolín B: Hermann – Hyšpler, Jelínek, Nutil, Sladký, Pilný, Skokan, Ježek, Pešek, Kadlec J. st., Kadlec J. ml., Kadlec A., Zheliznyak, Kopecký, Mašín, Spitzer.