Datum ne, 17. lis. 2019 Beginn 18:00
SC Kolín - B
-:- HC Slavoj Velké Popovice - A-tým
Velké Popovice

Z utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Kutné Hoře. Foto: Jan KobzáňBezproblémové vítězství vybojovali kolínští hokejisté béčka i v dalším kole. Hostili v derby Kutnou Horu, ale utkání nijak vyhrocené nebylo. Kolín si hned v první třetině vybudoval klidný náskok a jen navyšoval a hlídal.

Kolín B – Kutná Hora

4:1

Jak padly góly?

1:0 – Kozák uklidil puk vedle vyrážečky z vrcholku kruhu hned ve čtvrté minutě.

2:0 – Skokanův puk zaplachtil do růžku branky od modré.

3:0 – Po ubráněném oslabení Pešek vracející se z trestné přihrál Martínkovi, který po dvou asistencích přesně zamířil do sítě.

4:0 – Kopecký vybídl mezi kruhy ke střele Jiřího Kadlece ml. Ten se nemýlil.

4:1 – proměněné trestné střílení hostů.

Branky: 4. Kozák (Martínek R., Pilný), 10. Skokan (Martínek R.), 33. Martínek R. (Pešek), 43. Kadlec J. ml. (Kopecký, Hyšpler) – 47. Tvrdík Ji. (z TS). Rozhodčí: Valda – Marvan, Procházka. Vyloučení: 3:5, navíc TS z faul Hyšplera (KOL). Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Diváci: 167.

Kolín B: Hermann – Sladký, Skokan, Nutil, Pilný, Hyšpler, Křeček – Netušil, Martínek, Mašín, Pešek, Kozák, Zheliznyak, Kadlec J. ml., Kadlec J. st., Kopecký, Kadlec A., Spitzer, Ježek.

Kutná Hora: Jelínek D.– Bašus, Švejda, Chmelař, Málek, Kopecký, Havelka, Grauer – Rudolfský, Tvrdík Ja., Klazar, Dytrych, Jiráň, Beran, Fišar, Javůrek, Sádlo, Tvrdík Ji., Jelínek M.