Poslední utkání B týmu

Žádné odehrané utkání!

Příští utkání B týmu

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání proti V. Popovicím. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti V. Popovicím. Foto: Jan KobzáňPrvní domácí porážku si v neděli připsali hokejisté kolínské béčka. Po pěti domácích výhrách nestačili na Velké Popovice.

Kozlové korigovali vedení hostů dvakrát. Nejprve vyrovnávali na 1:1 dvě sekundy před koncem první třetiny, na 2:3 snižovali ve čtyřicáté minutě. V poslední části už se jim nepodařilo vyrovnat, a tak prohráli nejmenším možným rozdílem.

Branky Kolína: 20. Kadlec ml. (Kadlec st., Zugar), 40. Spitzer (Nutil, Zheliznyak). Vyloučení: 7:3, navíc Kadlec J. ml. 10 min NESP, Kadlec A., OK za NESP. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:2, 0:0. Diváci: 62.

Kolín B: Hermann – Skokan, Zugar, Sladký, Nutil, Křeček, Hyšpler – Kadlec J. ml., Kadlec st., Kopecký, Pešek, Kadlec A., Zheliznyak, Ježek, Spitzer, Pilný R.