Datum ne, 19. zář. 2021 Beginn 16:00
-:- HC Poděbrady - A-tým
Poděbrady

Úvodní přípravné utkání kolínský B-tým zvládl. Zvítězil 4:2.

Zápas začal impozantně. Hned po prvním vhazování se po přihrání Radka Jelínka trefil Dan Kopecký. Zanedlouho navýšil skóre znovu Kopecký, tentokrát ale po přihrávce Lukáše Peška. Vedení 2:0 si ale kozlové do kabin nenesli. Domácí stihli ještě v první třetině snížit.

Nástup do druhé třetiny se Kolínu opět vydařil. Po asistenci Dana Kopeckého a Lukáše Peška už ve třetí minutě druhého dějství skóroval Robin Martínek. V polovině třetiny se soupeři podařilo snížit zase na rozdíl jednoho gólu.

Ve třetí třetině byl boj. Gólman Odra Martínek zlikvidoval trestné střílení. Pět minut před koncem třetí třetiny vypálil od modré David Zdeněk a Robin Martínek dal šikovnou tečí čtvrtý gól.

Domácí si pak vzali time. Nic se ale nezměnilo, ani při soupeřově hře bez brankáře minutu a půl před koncem zápasu.

Kolín: Martínek O. (Kvasil) - Zdeněk, Jelínek, Sladký, Vaněk, Křeček, Dotter - Martínek R., Kopecký D., Pešek - Kadlec J. ml., Spitzer, Hyšpler – Jindra, Havránek, Zheliznyak

Branky Kolína: Kopecký D. 2, Martínek R. 2