Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

21. 9. 2020, 12.30-20.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Maskot kozlů při první soutěži. Foto: Jan KobzáňMaskot kozlů při první soutěži. Foto: Jan KobzáňTřetí díl letošní soutěže o auto na víkend zdarma se blíží. Na posledním domácím utkání roku 2017, kdy kozlové hostí v sobotu 16. prosince od 17.07 Nymburk, se bude znovu soutěžit o auto od Auto Louda s plnou nádrží zdarma. Vracíme se ze soutěže z prvního kola, jezdit se bude na motokárách.

Soutěž proběhne po druhé třetině, na začátku přestávky. Do soutěže se zapojí hned čtyři z vás. Na začátku druhé třetiny moderátor utkání vyhlásí 4 výherní čísla vylosovaná z prodaných programů na utkání. Ty si můžete před zápasem i o první třetiny zakoupit jako tradičně u malých kozlíků, kteří vám ve dresech tyto programy nabízejí.

 

Držitele vylosovaných programů prosíme, ať se do 30. minuty zápasu dostaví k boxu časoměřičů a nahlásí se moderátorovi utkání. Pokud se nesejdou 4 vylosovaní, moderátor vyzve další v řadě vylosovaná čísla tak, aby hned po skončení třetiny nic nebránilo soutěž zahájit.

 

O co půjde? O minizávod v motokárách přímo na ledě. Ze dvou semifinále vzejdou dva vítězové, ti si to pak rozdají ve finále o poukaz od AutoLouda na zapůjčení vozu Škoda na celý víkend zdarma s plnou nádrží. Soutěžící na 2. a dalších místech obdrží alespoň tašku s dárkovými předměty a poukázku do KFC od dalšího sponzora SC Kolín.

 

Pozor, soutěžit mohou i děti, ale i vzhledem k charakteru hlavní výhry musí cenu případně vyzvednout jejich rodiče či zástupce starší 18 let. Jim bude hned na ledě předán platný poukaz přímo od zástupce společnosti AutoLouda.

 

Fanoušci, přijďte fandit kozlům, doveďte je k dalším bodům a ještě se s nimi pobavte, zasoutěžte a vyhrajte zapůjčení osobního automobilu.

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Partneři klubu

Partneri Klubu