Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

21. 9. 2020, 14.30-20.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Jiří Mario Kampe Jiří Mario Kampe Rockovou tečkou na letošním Kozelfestu bude vystoupení skupiny Blue Bucks. Tradiční kolínská rocková kapela s kolínskými hokejisty oslaví na konci dubna své dvacáté narozeniny.

Loni frontman kapely Blue Bucks Jiří Mario Kampe otevíral nultý ročník festivalu po boku revivalu ACDC a vyšvihl Highway to Hell. Kdo taky jiný, než jeden z otců zakladatelů názvu Modří kozlové a navíc lídr legendární kapely. Letos bude on sám se svou kapelou Blue Bucks Kozelfest uzavírat. Chvilinku před půlnocí to rozbalí se svými tradičními peckami jako je Gambáč chlazenej, Sázavský mariňák, Amerika nebo Sami máme málo.

 

Fanoušci hokeje, ale také ostatní návštěvníci festivalu si společně s Mariem a nejstaršími hokejisty SC Kolín budou moci zazpívat hymnu kolínských hokejistů a dozvědět se tak, co má společného polský salám a cukrárna.

 

Přijďte se bavit a podpořit kolínský hokej. V sobotu 27. dubna odpoledne na zimním stadionu zahrají kapela Hank, Jakub Děkan, večer to pak rozbalí Peotika a Slza a festival vyvrcholí s Blue Bucksama.

 

Veškeré info na webu a na Facebooku.

 

WEB KOZELFEST

 

FACEBOOK KOZELFEST

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Partneři klubu