Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

21. 9. 2020, 12.30-20.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Den dětí na ZŠ Velký Osek. Foto: archiv školyDen dětí na ZŠ Velký Osek. Foto: archiv školyVe sportovním duchu se nesl letošní dětský den na Masarykově základní škole ve Velkém Oseku. Poslední květnový pátek strávily děti z prvního i druhého stupně mimo školní lavice. Nejmenší děti z prvního stupně na svých stanovištích poznávaly mimo jiné i lední hokej.

Navštívili je totiž čtyři kolínští hokejisté. Kapitán kozlů útočník Josef Malý, obránce Petr Pýcha a brankáři Martin Sejpal s Ondřejem Martínkem. Děti na vlastní kůži zažily hokejovou rozcvičku, mohly vidět hokejovou výstroj. Také si samy vyzkoušely, co takový hokejista musí mít všechno na sobě. Mělz možnost obléknout si na sebe i části brankářské výstroje. Fotili se s maskotem. A v neposlední řadě si zastřílely na branku.

 

V té jedné chytal jejich pokusy s klasickými i odlehčenými dětskými puky právě Martin Sejpal. U té druhé asistovala jedna z kolínských hokejistek, Adéla Fromová, aby děti viděly, že lední hokej je sport nejen pro kluky, ale i pro holky.

 

FOTOGALERIE Z AKCE

PRODEJ VSTUPENEK

Fanshop

privesek hokejista

Partneři klubu

Partneri Klubu