Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

 po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Poslední týden volna si užívají kolínští hokejisté. Od příštího týdne jim začne každodenní dřina na ledě i mimo něj. Na zimním stadionu se ale neodpočívá. Pokračují nejrůznější práce mimosezonní údržby, včetně letošní rekonstrukce posiloven.

Kozlové pod svá křídla totiž od nadcházející sezony vezmou nejen tradiční posilovnu v útrobách zimního stadionu, ale i tu druhou, která byla do teď využívaná pro komerční účely. ,,Je nám líto, že dlouholetý nájemce o posilovnu na zimním stadionu přišel, ale prostory jsme nutně potřebovali. Vzhledem k neustále se zvyšující mládežnické základně SC Kolín to byl nutný krok. Prostory bývalé komerční posilovny bude využívat pouze mládež. Bude se jednat o bezčinkovou tělocvičnu. Kapacitně jsme v té původní už nemohli fungovat. A navíc v ni cvičilo leckdy i třicet dětí mezi činkami, což bylo na hraně s bezpečností,“ řekl prezident SC Kolín Luboš From.

 

Původní posilovna zůstane stále posilovnou, s činkami. Budou ji využívat hráči dorostu a všichni starší. Mládež bude využívat právě nové prostory bez činek. ,,Tím, že nám neustále narůstá počet dětí, to nešlo jinak řešit. Chtěl bych tímto poděkovat vedení SMSK Kolín a potažmo vedení města za podporu a zároveň se svým způsobem omluvit bývalému nájemci posilovny,“ vzkázal Luboš From, který se nyní už několik let stará o chod hokeje v Kolíně.

 

SC Kolín organizuje 14 mládežnických týmů. Kromě dospěláckých A a B týmů, to jsou mužstva juniorů, dorostu, 9. třída, 8. třída, 7. třída, 6. třída, 5. třída, 4. třída, 3. třída, 2. třída, 1. třída a nábor.

HOKEJKA TV

hokejka tv banner

Partneři klubu

Partneri Klubu