Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

10. 8. 2020 od 8.30 do 16.00

11. 8. 2020 od 8.30 do 13.30

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Jan Gusta Havel, dres s jeho podobiznou a Luboš From, prezident klubu. Foto 2x: Jan KobzáňJan Gusta Havel, dres s jeho podobiznou a Luboš From, prezident klubu. Foto 2x: Jan KobzáňOlympionik, reprezentant, jeden z nejlepších střelců historie československého hokeje, kolínský odchovanec, rodák z nedaleké Pašinky – Jan Gusta Havel. Ve středu přijel pozdravit kolínské publikum. V rámci projektu Legenda legendám přispěl k nebývalé atmosféře utkání Kolína s Pískem, které kozlové vyhráli 11:1.

Jan Gusta Havel a jeho bývalí spoluhráči z Kolína - Bohumil Lupínek (vlevo) a Luboš From st. (uprostřed).Jan Gusta Havel a jeho bývalí spoluhráči z Kolína - Bohumil Lupínek (vlevo) a Luboš From st. (uprostřed).Na jeho autogramiádu se stála fronta až ven, desítky dětí, fanoušků kolínského hokeje, ale i jeho vrstevníků si přišla pro podpis a pro společné foto. Mezi nimi například i jeden z fotografů kolínského hokeje Jan Jack Kobzáň. ,,Je to zážitek do konce života, když se potkáš se svým idolem z dětství,“ neskrýval emoce.

 

Jan Gusta Havel před úvodním hvizdem zápasu převzal nejen dárkový koš, ale především jeden ze speciálních dresů, které byly pro tuto příležitost vyrobeny. Na nich byla vyobrazena kromě jeho podobizny také podobizna Ivana Hlinky, na jehož počest nadace na pomoc hokejovým veteránům a jejich rodinám vznikla.

 

Když se pak vracel ze středového kruhu, kde házel úvodní buly zápasu, viděl, že jeho hokejovou legendu uctili i členové fanclubu velkolepým choreem, jeho podobiznou. To neváhal, uklonil se a zamával.

 

Když se po téměř hodině podepsal všem čekajícím fanouškům, podepsal také svou fotografii, která bude viset na fotostěne kolínské posilovny. Fotostěnu svých úspěšných odchovanců kozlové začali budovat v letošní sezoně jako připomínku všem mladým kolínským hráčům, že dotáhnout se to dá z Kolína opravdu vysoko, i nejvýš.

 

Více fotek ve FOTOGALERII JANA JACKA KOBZÁNĚ NA FACEBOOKU

 

Všechny dresy ze speciální edice se budou zhruba v polovině února dražit v aukci a výdělek poputuje práce na Nadaci Ivana Hlinky. Info o aukci přineseme.

Partneři klubu

Partneri Klubu

Fanshop

privesek hokejista