Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

 po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Letošní KozelFest, který se mě konat 2. května 2020, se neruší, jen se přesouvá. Na své oblíbené kapely a zpěváky se můžete těšit na jaře 2021.

Škwor, Sabina Křováková, Rissla, Prasákův gauč a Blue Bucks se na kolínském zimním stadionu představí nejspíše v květnu 2021. Termín se ladí s kapelami. Tak nezoufejte, o parádní příděl muziky nepřijdete.

 

Vstupenky jsou automaticky platné na rok 2021. Připomínáme, že zakoupením vstupenek jste si nejen zajistili vstup na jedinečný festival, ale také jste podpořili kolínský hokej. Výtěžek z akce totiž poputuje právě na podporu kolínských hráčů ledního hokeje.

 

Zakoupené vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti. Pokud by Vám nevyhovoval náhradní termín, bud možné je vrátit. V takovém případě prosíme, u zakoupených vstupenek online vyplňte na stránkách ticketstream.cz žádost o vrácení vstupného (https://www.ticketstream.cz/stranka/refundace) a v nejbližších dnech vám bude vstupné vráceno. U vstupenek zakoupených v kamenných pobočkách Ticketstream vám vstupné vrátí ve vaší pobočce do 30. června 2020.

 

Vstupenky zakoupené v Kolíně na zimním stadionu, ve Vodním světě nebo v prodejně ABC Real Kolína s.r.o. prozatím z důvodu uzavření sportovišť a obchodů vrátit nelze. Vstupenky zakoupené na těchto místech bude možné vracet na sekretariátu SC Kolín v průběhu příští hokejové sezóny, nejdéle však do 30.11.2020. O podrobnostech vás budeme informovat, jakmile budou otevřena sportoviště.

 

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se společně na jaře 2021.

HOKEJKA TV

hokejka tv banner

Partneři klubu

Partneri Klubu