Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

 po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Během léta Vám nabízíme také rubriku s názvem Recyklujeme. Jak je z názvu patrné, zavzpomínáme v ní na dávné nebo zajímavé rozhovory, fotografie, materiály. Ve třetím díle vzpomeneme na závěrečný turnaj kolínských sedmáků o titul mistra republiky z roku 2005. To se hrálo v Kolíně, a kromě domácích kozlů se v něm představily Vítkovice, Zlín, Plzeň a Sparta.

Jak si můžete všimnout, kozlové sice skončili poslední, ale měli stejný počet bodů jako čtvrtá Sparta a třetí Plzeň. A dokonce se jim podařilo porazit mistra republiky z Vítkovic 4:0. Když se navíc podíváme do kolínské sestavy, najdeme mnoho zajímavých jmen.

 

 

Nejlepším střelcem turnaje se stal Jaroslav Vlach, který se dostal i do All star teamu turnaje. Jaroslav Vlach se dnes může pochlubit třeba extraligovým titulem mistra republiky ze sezony 2015/2016 z Liberce.

 

Na soupisce najdeme třeba i Pavla Musila, který se už v mladém věku probojoval do kolínského áčka, odkud odešel do Mladé Boleslavi. Tam strávil mimo jiné pět extraligových sezon. Loni hostoval v Olomouci a nový ročník extraligy stráví v Plzni.

 

Mezi kluky je na snímku i jedna z nejúspěšnějších kolínských hokejistek Kateřina Mrázová. Ta po sedmi letech v Americe již druhým rokem bude brázdit vody švédské nejvyšší ženské hokejové soutěže.

 

Příjemné víkendové čtení

HOKEJKA TV

hokejka tv banner

Partneři klubu

Partneri Klubu