Přihlásit se

Permanentky 2020/21

permanentka 2020 normalni

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

6. 8. 2020 od 7.30 do 13.00

10. 8. 2020 od 8.30 do 16.00

11. 8. 2020 od 8.30 do 13.30

13. 8. 2020 přípravný zápas

14. 8. 2020 od 7.00 do 16.00

NELZE PLATIT KARTOU

Spravny sport 2019

Další z posil kolínského týmu bude devětadvacetiletý útočník Lukáš Krejčík, který pochází z nedaleké Sadské. Lukáš posledních sedm sezon strávil v prvoligovém Prostějově, Slavii nebo Benátkách, ale má za sebou i extraligovou minulost. V nejvyšší české soutěži odehrál téměř 80 utkání. Co ho zaválo do Kolína? ,,Zavál mě sem zájem klubu o mé služby a chtěl jsem hrát Chance ligu dá se říci pro mě v domácím prostředí, protože bydlím nedaleko Kolína. Jsem rád, že jsem se s klubem dohodl. Měl jsem velký zájem za Kolín nastupovat a doufám, že pomůžu co nejvíce týmu svými výkony na ledě,“ slibuje fanouškům brzy třicetiletý forward.

Kolín to jako nováček nebude mít jednoduché. Je to pro tebe spíš výzva nebo z toho máš respekt?

Obojí. Je to pro nás všechny výzva. Chceme soutěž v Kolíně dlouhodobě udržet a stabilizovat se v ní. Respekt před sezonou určitě mám, protože tato sezona bude jiná než ty minulé. Soutěž se bude zužovat a určitě nikdo nebude chtít spadnout. Přijde mi, že nás všichni pasují na sestup, ale budeme chtít všem dokázat, že na to máme a že se o nás bude mluvit po sezoně jen pozitivně.

 

Ty se svými zkušenostmi budeš logicky patřit ke klíčovým hráčům. Alespoň se to od tebe očekává. Už jsi v této pozici byl? Jak se s tím hráč vyrovnává?

Někdo se s tím srovná líp někdo hůř, to záleží na samotném hráči, jak je odolný. Já ale vidím v našem týmu spousty dobrých hráčů a myslím, že naše síla bude v kolektivu a týmové hře, kterou se už Kolín prezentoval ve druhé lize a na tom bychom měli stavět.

 

Mohl bys stručně čtenářům nastínit, jak se vyvíjela tvá kariéra?

S hokejem jsem začínal v Nymburce, ale asi nejpodstatnější část mládeže jsem strávil v Mladé Boleslavi. V dospělém hokeji jsem nastupoval za Benátky, Liberec, Prostějov, Slavii a po pár zápasech za Mladou Boleslav a Zlín.

 

Objevil ses na pár zápasů i v dresu druholigového Nymburka. Měl jsi šanci se potkat s kolínským týmem v derby. Jak na to vzpomínáš?

Za Nymburk jsem si pár zápasů zahrál ještě jako junior a byly to pro mě první zkušenosti s dospělým hokejem. Na zápasy s Kolínem jsem se vždycky strašně těšil. Od mala jsem tyto zápasy navštěvoval a moc dobře si pamatuji, jak na těchto zápasech byly plné zimáky a výborná atmosféra a byl jsem rád, že tyto derby jsem si mohl zahrát i jako hráč. Myslím, že jsem proti Kolínu nastoupil asi třikrát, a i se mi celkem dařilo (úsměv).

 

Jak dobře znáš kolínský mančaft?

Dobře. Kolín jsem ve druhé lize sledoval. Dá se říci, že skoro s půlkou tymu se znám osobně.

 

Letní přípravu jsi neabsolvoval s týmem, připravoval ses individuálně. Jak ti to vyhovovalo?

Já se připravuji asi už 5 let individuálně, protože jsem v kariéře prodělal nějaká zranění, na která musím brát ohled v přípravě. To je asi hlavní důvod, proč jsem trénoval individuálně. Zároveň už jsem na to zvyklý, tak jsem byl rád, že jsem se takhle mohl domluvit s trenérem.

 

Vizitka

Věk: 29 let

Bydliště: Sadská

Vzdělání: střední s maturitou

Další oblíbené sporty: fotbal

Oblíbené jídlo: pizza

Oblíbené pití: voda

Oblíbený film nebo seriál: Přátelé

Partneři klubu

Partneri Klubu

Fanshop

privesek hokejista