Přihlásit se

Fanshop

privesek hokejista

DALŠÍ MOŽNOST ZAKOUPIT NA ZS

čtvrtek 15. 04. 2021, 14.30-17.30

úterý 20. 04. 2021, 14.30-17.00

po dohodě na 724 361 930

NELZE PLATIT KARTOU

Foto: Michal BílekFoto: Michal BílekDlouholetá duše kolínského hokeje pan Jaromír Smeták zemřel ve věku 69 let ve středu 31. března. Klub SC Kolín vyjadřuje upřímnou soustrast všem jeho pozůstalým a přátelům.

Pan Jaromíra Smeták působil dlouhé roky jako sekretář kolínského klubu, vedl archiv kolínského hokeje a organizoval zápasy kolínského áčka. Své dlouholeté působení u kozlů vyšperkoval sepsáním knihy Kolín mezi mantinely: Curriculum vitae hockeyensis aneb Hokejový životopis, ve které společně s Ondřejem Francem zachytil vše od úplných počátku hokeje v Kolíně až do roku 2007, kdy kniha vyšla.

 

Pana Smetáka budou dobře znát také návštěvníci tradičních hokejových plesů Nosatých, které organizoval, a bezpochyby také vedoucí druholigových týmů, se kterými kozlové na přelomu tisíciletí hráli. Po zápase pro ně vždy v kamrlíku mimo jiné kopíroval zápis o utkání a s řadou z nich se potkával opravdu dlouho a často. Když jsme vyjížděli na utkání ven, nezapomínali Míru Smetáka pozdravovat.

 

Míra Smeták, jak se mu mezi kamarády na hokeji říkalo, byl mimo jiné tchánem jedné z ikon kolínského hokeje Karla Nedbala staršího a dědečkem Karla Nedbala mladšího.

 

Permanentkáři - balíčky

permice foto

Partneři klubu

Partneri Klubu