24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07
Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňV dalším přípravném utkání Kozlové vedli na Vysočině 2:0, ale nakonec o gól podlehli. Jak vypadal devátý přípravný zápas?

Žďár nad Sázavou - Kolín
3:2

Kolínští otevřeli skóre zápasu v páté minutě v přesilovce dorážkou do odkryté brány. Navázali na to ve dvanácté minutě, kdy znovu v početní převaze skórovali. Na 2:0 zvyšoval Voženílek od modré. Ale ve druhé třetině sklapla klec. Voda, která se na Kolínské vařila, začala bublat.

,,Domácí měli víc ze hry skoro celý zápas. Častěji se hrálo u nás než u nich," řekl vedoucí Kolína Rudolf Musílek. A tak bylo jen otázkou času, kdy se domácí taky trefí. A trefili se ve druhé třetině, během pár vteřin dvakrát za sebou. Náhle bylo vyrovnáno a Žďár se mohl nadechnout k závěrečnému náporu.

Kolínští ale remízový stav drželi dlouho, vlastně až do konce zápasu a pak trochu paradoxně navzdory všem nevydařeným střelám Plamenů dostali takový gól dotlačený do brány pět minut před koncem zápasů.

Branky: 35. Procházka (Vítek), 36. Staněk (Štěpánek), 55. Bureš (Štěpánek) – 5. Hanzl (Malý), 12. Voženílek (Šafránek). Rozhodčí: Fiksa – Klouda, Zídek. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 2:0, 1:0. Diváci: 123.
Kolín: Moravec - Svoboda, Hanzl, Skokan, Březina, Voženílek, Barták - Ježek, Semirád, Malý - Zumr, Šafránek, Morkes - Kadlec ml., Kadlec st., Němec - Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00