24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Z utkání s Kobrou Prahou. Foto: Jan KobzáňZ utkání s Kobrou Prahou. Foto: Jan KobzáňPrvní porážka sezony. V 9. kole 2. ligy našli Kozlové prvního letošního přemožitele. Stala se jim pražská Kobra. Pražané v Kolíně dokázali v prvních dvou třetinách domácí odzbrojit a Kozlové v poslední části už nedokázali zápas zvrátit.

Kolín – Kobra

3:4

To, co Kozlům v sobotním utkání chybělo, to byla hlavně střelba. Čtyři střely za první třetinu, pět za druhou, to na Kobru nemohlo stačit. Kozlové skoro nestříleli, snažili se vymýšlet akce do prázdné brány a nedařilo se jim.  ,,Chyběl nám pohyb. Prohráli jsme dneska zaslouženě,“ přiznal po utkání trenér Kolína Jiří Seidl.

Kozlové inkasovali poprvé dvě sekundy před koncem 1. třetiny, když do kasy prošla v přesilovce od modré tečovaná střela. Pak dvakrát rychle za sebou inkasovali na začátku druhé třetiny a najednou prohrávali 0:3, což ještě ani jednou v sezoně nezažili.

I když jejich hra nebyla nejlepší, domácí neházeli flintu do žita a do poslední dvacetiminutovky nastoupili jako jiný tým. Během dvou a půl minut vsítili dva góly a vrátili se do zápasu. Nejdřív po třiceti vteřinách poslední třetiny dorážel do brány Kadlec, pak v oslabení střílel a dorážel Semirád – 2:3.

Kozlové zvedli fanoušky ze sedaček. Jenže ti se zase rychle posadili. V tom oslabení, ve kterém Kozlové nejdřív gól dali, tak taky gól obdrželi. Tečovanou střelou šli hosté znovu do dvougólové výhody.

Malou naději pak domácím vykřesal minutu a půl před koncem Jankovský, který se ve středním pásmu prosadil přes Jakeše a střelou zápěstí snížil na 3:4. Kozlové totiž ještě zkoušeli power play, ale bez úspěchu. Poprvé v sezoně tak odjeli z ledu poraženi. I nadále ale zůstávají na špici tabulky. Kolín a Kaltovy mají shodných 24 získaných bodů.

Nejlepší hráči: Pácal - Bílek

Branky: 41. Kadlec (Semirád, Pácal), 43. Semirád, 59. Jankovský – 20. Slanina (Lang, Jakeš), 25. Strnad (Hlinka, Verbík R.), 26. Novák (Šteiner, Jedlička), 44. Vlach (Kulich, Hanták). Rozhodčí: Orlický – Špringl, Tasch. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:2. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:2, 3:1. Diváci: 947.

Kolín: Moravec (od 26. Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Nedbal, Barták, Březina, Pýcha – Kulhánek, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes – Kadlec ml., Kadlec st., Ježek.

st, 09. led. 2019 18:00