Přihlásit se

Klikněte zde !

<< < prosinec 2018 > >>
po út st čt so ne
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
2 událostí v měsíci prosinec 2018 2 událostí v měsíci prosinec 2018
Narozeniny
PictureJiří Veselý - KOL (21)
1 událost dne 28. prosinec 2018
Narozeniny
PictureJosef Pilný - KOL (20)
1 událost dne 30. prosinec 2018

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 15. pro. 2018 Beginn 17:30
HC Klatovy - A tým
Klatovy
3:0 SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07
SC Kolín - A tým
Kolín
-:- NED Hockey Nymburk- A tým
Nymburk

Pozvánka na utkání proti PardubicícmPozvánka na utkání proti PardubicícmNetradiční utkání, napříč dvěma různými soutěžemi čeká ve čtvrtek 5. listopadu kolínský zimní stadion a každého, kdo na něj zavítá. Druholigoví kolínští Kozlové hostí v přátelském utkání extraligové Pardubice. ,,Těším se. Kdo by se netěšil si zahrát proti takovému týmu jako jsou Pardubice. I pro fanoušky to bude zážitek vidět takové utkání na kolínském ledě,“ řekl třiačtyřicetiletý matador a ikona kolínské obrany, který v Pardubicích odehrál 11 sezon Tomáš Pácal. Tím udělal jedno, pozval všechny do ochozů kolínského zimního stadionu. Utkání začíná v 17.30. Tak přijďte.

Nápad uspořádat takové utkání přišel ze strany Pardubic. V době reprezentační přestávky čeká na tým Richarda Krále a Marka Zadiny hrubá příprava na další závodní období a tu chtěli zakončit přípravným utkáním. ,, Proč zrovna Kolín je otázka spíš pro management, který nám soupeře vybral, ale těch důvodů je asi víc. Kolín je blízko, máme odtamtud hráče a vznikla mezi našimi kluby jakási spolupráce. Pro nás je to takové zpestření naší třídenní hrubé přípravy. Přátelským utkáním ji zakončíme. Vyzkoušíme si hráče, které jsme s Markem Zadinou ještě za dobu našeho působení u áčka neměli možnost vidět. Takže určitě budou hrát i hráči z první ligy,“ vysvětlil trenér Pardubic Richard Král, co od zápasu Pardubice čekají, a nastínil, kdo se objeví v sestavě.

 

Jak bylo uvedeno, bude to zápas, ve kterém dostanou příležitost hráči ze širšího kádru Pardubic, kteří hrají první ligu třeba v Šumperku. Neznamená to ale, že zbytek áčka zůstane doma. Všechny pardubické hvězdy ale do Kolína také nezamíří.

 

,,Určitě nepřijede pět hráčů, kteří jedou na repre. Pak uvidíme podle aktuálního stavu. Měli jsme několik zraněných hráčů a teprve se rozhodneme, jestli jim dáme volno na doléčení nebo ne. Že by se v utkání objevili všichni naši klíčoví hráči, to také ne. Možná někoho z nich ale vezmeme,“ naznačil Král, že hvězdy jako Čáslava nebo Rolinek zřejmě nepřijedou, někdo z dalších jako je Sýkora, Kolář nebo Šeda možná ale ano.

 

Co se týče mladých reprezentantů, tak na sraz slovenské reprezentace odjíždí Pardubicím Tomáš Marcinko a Martin Štajnoch. Za české dvacítky pojedou do finského Tampere Daniel Voženílek, David Tomášek a Jan Ščotka. Ti tak ve čtvrteční sestavě Pardubic určitě nebudou. Kdo bude ale určitě, to je mladý kolínský obránce Karel Nedbal. Ten zamířil do Pardubic už loni do juniorky a letos si vybojoval místo už i v A-týmu.

 

,,Karel Nedbal bude určitě,“ potvrdil pardubický kouč Richard Král.

 

Karel Nedbal se představí doma a poprvé bude na lavičce hostí. Bude to pro něj určitě zajímavá a nová zkušenost (rozhovor s Karlem Nedbalem čtěte později pozn.red.). To samozřejmě nejen pro něj. Z kolínské sestavy si extraligu trvale zahrál pouze Tomáš Pácal, někteří další nahlédli do první ligy, pro zbytek týmu to bude naprostá novinka.

 

,, Bude to pro kluky takové zpestření. Bude to dost jiný hokej. Kluci vyjdou ze stereotypu druhé ligy a aspoň si to vyzkouší. Zahrají si rychlejší hokej, což by jim mělo něco dát,“ byl rád kouč Kolína Jiří Seidl, který je mimochodem také z Pardubic.

 

Zatímco pro Východočechy to bude utkání v době zápasového volna, pro Kozly to bude jedno ze tři utkání ve čtyřech dnech. Ve středu 4. listopadu totiž hostí v mistrovském utkání 2. ligy Řisuty a hned v sobotu 7. listopadu zase Jablonec.

 

,,Myslím, že to zvládneme. V zápase s Pardubicemi dáme šanci více klukům, první a druhá pětka nebudou tak přetížené jako v některých mistrákách,“ řekl Seidl, že věří, že to jeho tým zvládne.

 

A co výsledek? Fanoušci obou týmů okamžitě na sociálních sítích začali tipovat, jak utkání dopadne. Víc než o výsledek jde ale oběma týmům spíš o něco jiného. ,,Samozřejmě že se pořád o něco hraje. Nechceme udělat žádnou velkou ostudu, aby se hrálo pořád na jednu bránu. Doufám, že to zvládneme,“ vyřkl kolínský lodivod Seidl své cíle, které spíš než ve výsledku tkví ve hře Kolína.

 

Názory na utkání Petra Čáslavy, Tomáše Pácala, Karla Nedbala a Marka Voženílka čtěte později.

privesek hokejista

Následující utkání A týmu

st, 19. pro. 2018 18:07
Kolín Nymburk -:-

so, 22. pro. 2018 17:07
Kolín Kobra Praha -:-

so, 05. led. 2019 17:30
Sokolov Kolín -:-

st, 09. led. 2019 18:00
Jablonec Kolín -:-

Zimní stadion