24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečDalší tři body urvali kolínští hokejisté do druholigové tabulky a potvrdili své prvenství v tabulce. Ve středu vyhráli nad Řisuty 4:2.

Kolín - Řisuty

4:2

Kdo přišel ve středu na hokej později, ten přišel možná o to nejpikantnější. Vůbec první třetina byla ve středečním utkání Kolína proti Řisutům to nejlepší. Ale popořadě.

Psala se dvacátá třetí vteřina, když padla první branka. Hosté na nic nečekali a hned v z prvního útoku šli do vedení. Na Moravce poslali střelu z kruhů, vyražený puk se dostal na druhou stranu k mantinelu, kde už číhal řisutský Redlich a dřív, než se stačil kolínský gólman přemístit, poslal kotouč mezi jeho betony do brány.

Hořký nástup do zápasu ale Kozlové brzy přesladili. Jednak vyrovnali a pak šli do dvoubrankového vedení. O vyrovnání se postaral Jakub Semirád z mezikruží. Dostal puk, byl tam sám, měl čas, zamířil a bylo to - 1:1. Do vedení pak Kozlové šli ve dvou přesilovkách. Nejdříve úplně na konci té první Jankovský našel na druhé tyčy volného Morkese, který zakončoval do prádzné. Při té druhé početní převaze úřadovala zase druhá lajna a byla to akce na jeden dotek. Zumr zpoza na Morkese, ten na druhou tyč na Jankovského, ten do prázdné - 3:1.

Ve druhé třetině se ale brankové hody už nekonaly. Vlastně nepadla branka vůbec žádná. Pouze Šilhavý jel trestné střílení a to Moravec zlikvidoval. Dalších gólů se diváci dočkali až v poslední třetině. To nejdřív Morkes sám nehlídaný před bránou zvyšoval na 4:1 a na konečných 4:2 upravoval v jednapadesáté minutě Náprstek, když doslova dokopl vyražený puk do brány.

,,První třetina se nám povedla, pak jsme se trochu podřídili hře soupeře a už o nebylo takové. Na druhou stranu musím kluky pochválit, že to uhráli," řekl k utkání kolínský trenér Jiří Seidl.

Stejně jako Kolín zvítězily i Tábor, Klatovy a Vrchlabí a na čele tabulky se nic nemění.

Nejlepší hráči: Moravec - Redlich

Branky: 6. Semirád (Šafránek, Malý), 10. Morkes (Jankovský), 17. Jankovský (Zumr, Morkes), 44. Morkes (Jankovský, Voženílek) - 1. Redlich (Náprstek, Kužel),  51. Náprstek (Butor). Rozhodčí: Schmejkal - Hrubec, Horažďovský. Vyloučení: 3:2. navíc TS za faul Bartáka. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:1, 0:0, 1:1. Diváci: 708.

Kolín: Moravec - Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Březina, Kulhánek - Semirád, Šafránek, Malý - Jankovský, Zumr, Morkes - Kadlec ml., Kadlec st, Ježek.