10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečAni v 16. kole druhé ligy nenašli Kozlové přemožitele a i nadále vedou druholigovou skupinu Západ. Naposledy porazili Pelhřimov 6:1. Kolínští stále mají tři body náskok na Klatovy a pět bodů na Tábor.

Kolín - Pelhřimov

6:1

Úspěšná první třetina rozhodla o úterní výhře Kolína. Svěřenci trenéra Seidla se ujali v utkání vedení hned po jedné minutě hry a už jej nepustili. První gól si připsal Zumr, který do brány uklidil Ježkův puk zpoza brány.

Chvíli na to se Kozlové radovali znovu, to hned po Zumrově vyhraném buly vymetl pavučiny pelhřimovské brány Morkes – 2:0. A do třetice se v první části utkání trefil Veselý. Ten zase dorážel Pácalovu střelu od modré – 3:0.

Třígólový náskok Kozlové ve druhé třetině neprošustrovali, jak tomu bylo v minulém kole v Klášterci, ale naopak jej navýšili. Ve druhé dvacetiminutovce dvěma góly. Nejdřív v přesilovce Pácal pálil od modré a Hanzl byl připraven na dorážku, pak se ve skrumáži před bránou dobře zorientoval Ježek. Čisté konto ale po druhém dějství už Kolínští neměli. Hosté se dokázali prosadit v přesilové hře. A tak se šlo do kabin za stavu 5:1 pro Kozly.

V poslední části pak Kolínští hned v jejím začátku navýšili v další početní převaze na 6:1 a už nebylo co řešit. Pelhřimovští hráli a snažili se až do konce, ale porážku odvrátit nemohli.

Nejlepší hráči: Pácal - Kubát

Branky: 2. Zumr (Ježek), 9. Morkes (Zumr), 12. Veselý (Pácal), 28. Hanzl (Veselý, Pácal), 36. Ježek (Morkes, Zumr), 42. Voženílek (Morkes, Suchý) - 33. Vylíčil (Hort, Baldwin). Rozhodčí: Krob - Novák, Potůček. Vyloučení: 9:9. Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 3:0, 2:1, 1:0. Diváci: 967.

Kolín: Moravec - Pácal, Hanzl, Suchý, Voženílek, Barták, Březina - Veselý, Semirád, Malý - Ježek, Zumr, Morkes - Kadlec ml., Kadlec st., Hlavatý - Jelínek.