24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňBohatým berou, chudým dávají? Takovým heslem se chtěli v sobotu Kozlové pyšnit? Nechtěli. Ve sportu se hraje o každý bod a každý chce vyhrát. Když ale první Kozlové u posledního Jindřichova Hradce prohrávali 0:2, chvilku se to tak někomu mohlo zdát. Nakonec ale vyhráli 3:2.

,,Do zápasu jsme vstoupili hrozně špatně. Nechali jsme si soupeře utéct o 2 branky a až za stavu 2:0 jsme začali trošku víc bruslit, hrát jednoduchý hokej a otevřela se nám cesta do vedení. To je asi jediné pozitivum utkání, že jsme otočili zápas z 0:2 do vítězného konce,“ hodnotil trenér Kolína Jiří Seidl.

,,Špatným přístupem jsme pustili domácí v utkání do vedení a potrápili nás. I s takovým soupeřem jsme museli bojovat o vítězství do poslední vteřiny,“ rozčiloval se Seidl a narážel na fakt, že když už Kozlové ve druhé třetině třemi rychlými góly po sobě strhli vedení na svou stranu, v poslední třetině to nedokázali potvrdit a museli se doslova bránit až do poslední vteřiny.

,,My jsme to utkání měli už v 1. třetině rozhodnout, ale podcenili jsem soupeře a pustili jsem ho hodně do hry. Ve 3. třetině, když to bylo pořád o gól, tak domácí hráli urputný hokej, hodně do obrany a to se těžko dávají góly,“ zdůvodnil ještě Seidl, proč se Kozlové se svým soupeře nakonec trápili až do konce.

V sestavě Kolína se proti Vajgaru po zranění objevil zpátky Václav Jankovský, ale zase chyběl Petr Morkes. ,,Z posledního utkání je zraněný, má pohmožděné rameno. Ještě nevíme, jak dlouho bude chybět,“ vysvětlil kolínský lodivod danou situaci na kolínské marodce.

st, 09. led. 2019 18:00