24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňKozlové roli favorita naplnili, na ledě Trutnova nezaváhali. Podle předpokladů čísel a statistik vyhráli dokonce i výsledkem 4:2. Na prvním místě tabulky odskočili svým sokům, protože Tábor i Klatovy prohrály.

Trutnov – Kolín

2:4

Tři góly v přesilovkách a jeden v oslabení, tak Kozlové došli vítězství. Tečovaná střela do modré, trefa mezi betony, zásah pod horní tyčku a po přihrávce zpoza brány střela do prázdné brány.  Takové góly si na své konto připsali kolínští hokejisté a k tomu tři body.

,,Měli jsme špatný začátek. První tři střídání jsme byli hodně pod tlakem. Všechny tři lajny zaspaly, ale pak jsme se vzpamatovali a odehráli jsme ten zápas s přehledem. Měli jsme ho celou dobu pod kontrolou,“ komentoval utkání hrající asistent trenéra Jiří Kadlec.

Kozlové přesto dvakrát inkasovali. Nejdřív dovolili domácím brejk ve vlastní přesilovce na konci první třetiny a pak zase na konci utkání, když se špatně dohodli ve středním písmu.

,,Ještě pak za stavu 2:4 odvolali gólmana, ale neměli už žádnou šanci. Ten gól na 2:4 padl po chybné rozehrávce, jeli skoro sami na bránu a jinak si nevytvořili nic. I ten první gól byl po naší chybě. Dneska jsme jim ty dva góly skoro dali, by se dalo říct,“ shrnul ještě Kadlec.

Kozlové jsou po 21. kole stále na čele tabulky. Mají sedm bodů náskok na své pronásledovatelé. Tábor i Klatovy prohrály. Oba zmíněné týmy mají 49 bodů (Kolín 56 pozn. red.). Čtvrté Vrchlabí zatím získalo 46 bodů a pátý Jablonec 45.

Branky: 17. Kastner (Půlpán, Beneš), 55. A. Půlpán (Chytráček) – 8. Kadlec st. (Pácal, Malý), 13. Veselý (Malý, Pácal), 33. Veselý (Semirád, Hanzl), 36. Morkes (Jankovský). Rozhodčí: Veinfurter – Tasch, Novák. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:3. Oslabení: 1:1. Diváci: 451. Třetiny: 1:2, 0:2, 1:0.

Kolín: Moravec – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Březina – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes - Navrátil, Kadlec st., Ježek.

st, 09. led. 2019 18:00