Nová Paka

Datum čt, 22. srp. 2019 Beginn 18:00
-:- BK Havlíčkův Brod - A tým
Havlíčkův Brod

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečDvacáté třetí kolo připravilo pro kolínské publikum následující program: Kolín versus Děčín. Kozlové by dle papírových předpokladů neměli sobotního soupeře moc k ničemu pustit. Předposlední Děčín v poslední době stále prohrával. Nyní má na svém osm proher v řadě, což ho odsunulo právě až na dno tabulky. Poslední porážka byla ale až na nájezdy, takže získali Děčínští alespoň bod.

Děčínští neměli ani dobrý vstup do soutěže. Až do října čekali na první tříbodovou výhru. Kozlové je v prvním letošním vzájemném měření sil porazili 3:0.

Sobotní utkání Kozlové věnují památce Rudolfa Musílka, který nás nečekaně opustil ve středu 16. prosince. Na začátku utkání bude jeho památka uctěna minutou ticha. Fanoušci z kotle vyzývají všechny diváky, aby si na utkání vzali pro Rudu svíčku. Jednak ji mohou umístit na pietní místo u brány u pekárny, také ji mohou zapálit společně s kotlem během minuty ticha.

Ve fanshopu budou na utkání proti Děčínu k dostání mimo například šál či kulichů také nové peněženky a tradiční kožené náramky. Takže neváhejte a udělejte sobě nebo někomu blízkému radost.

1 China 0 0:0 0
1 David Servis ČB 0 0:0 0
1 Klatovy 0 0:0 0
1 Kobra Praha 0 0:0 0
1 Příbram 0 0:0 0
1 Tábor 0 0:0 0
1 Písek 0 0:0 0
1 Nymburk 0 0:0 0