24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Jiří Seidl na střídačce Kozlů. Foto: Jan KobzáňJiří Seidl na střídačce Kozlů. Foto: Jan KobzáňKozlové nezaváhali ani v dalším druholigovém utkání. V sobotu 19. prosince porazili Děčín 6:2. Jednoznačný výsledek se zrodil spíš až na konci utkání, ale nemění to nic na tom, že Kozlové vzali další tři body a v tabulce jsou i s jedním zápasem méně suverénně první.

,,My jsme zápas proti Děčínu začali hodně dobře, měli jsme hodně pohybu a dali jsme gól na 1:0. Pak jsme se ale přizpůsobili hře soupeře. Ve druhé třetině jsme se trochu i trápili, bych řekl. V poslední třetině se to ale zlepšilo, zvedlo se to a vyhráli jsme zaslouženě,“ zhodnotil obecně utkání trenér Kolína Jiří Seidl.

V utkání poprvé letos točil čtyři útoky. V tom čtvrtém se představila nová tvář v dresu Kolína Radovan Chvojka. ,,Chvojka je loňský junior Pardubic. Letos to zkoušel ve Znojmě a v Šumperku, kde se nedostal do základní sestavy, takže ho teď zkoušíme u nás,“ řekl na jeho adresu Seidl. Chvojka v utkání ve třetí třetině dokonce sahal po gólu, takže si ho fanoušci určitě mohli všimnout. Nedal, tak si ho šetří na jindy.

Kozlové teď už stejně jako ostatní myslí na Vánoce, ale ještě předtím je čeká trošku dřiny. ,,Do středy budeme trénovat. Bude to kondiční trénink. Pak dostanou kluci dva a půl dne volno a sejdeme se o víkendu a začneme se připravovat ne utkání s Nymburkem,“ naznačil kolínský lodivod, co čeká Kozly ve svátečním týdnu. A taky už předeslal, že příští týden zakončí Kozlové kalendářní rok možná utkáním roku.

Ve středu 30. prosince totiž Kozlové vejdou k dalšímu druholigovému kolu na led Nymburka. Takže to bude předsilvestrovské derby, jak se patří.

st, 09. led. 2019 18:00