24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Z utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňPět bodů náskok a jeden zápas k dobru. Tak si stojí kolínští hokejisté po dalším utkání na čele druholigové tabulky skupiny Západ. V souboji o první místo porazili v prvním utkání roku 2016 Tábor 2:1 a pojistili si své postavení na špici tabulky.

Kolín – Tábor

2:1

Bylo to vyrovnané utkání, kde se hrálo o každý kousek ledu, o každý puk a každá chybička rozhodovala. V utkání padlo minimum gólů, takže doslova a do písmene mohl každý gól rozhodnout. Gólové karty se rozdávaly v první polovině utkání.

To nejdřív Kozlové v přesilovce po střele Semiráda a dorážce Pácala šli v deváté minutě do vedení. Pak se brankově zachvěla zem na začátku druhého dějství, kdy během 45 vteřin padly dva góly, a to bylo zase všechno. Oba v podstatě z dorážek. Nejdřív do odkryté kasy Kolína poslal puk Březina, ale 45 vteřin na to odpověděl Dominik Zumr, když dorážel Skokanovu střelu.

Jeho branka byla nakonec vítězná. I když hosté v poslední třetině bušili do Kolína o sto šest a na Sejpala vyslali celkem osmnáct střel, za brankovou čáru puk nedostali (vyjma situace z 52. minuty, kdy tam puk kopli a rozhodčí okamžitě rozpažoval).

Ale nutno dodat, že Kozlové měli i štěstí. V první třetině jednou zazvonila tyč, i se puk od břevna odrazil ven z brány. Nadějně střílel i Polodna přes hráče. Na jeho pokus musel Sejpal zvednout lapačku. Kozlové ale zápas dobře ubránili a celku, který průměrně střílí víc jak pět branek za utkání, dokázali gólově skoro odolat.

Nejlepší hráči: Morkes – Polodna

Branky: 9. Pácal (Semirád, Hanzl), 27. Zumr (Skokan, Jankovský) – 26. Březina (Blažek, Zayml). Rozhodčí: Schmejkal – Klouček, Žídek. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Oslabení:  0:0. Třetiny: 1:0, 1:1:, 0:0. Diváci: 1165.

Kolín: Sejpal - Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Barták, Březina - Veselý, Semirád, Malý - Jankovský, Zumr, Morkes - Kadlec ml., Kadlec st., Chvojka

st, 09. led. 2019 18:00