10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečKozlové ani odvetu s pražskou Kobrou nevyhráli. Na ledě soupeře se sice dostali do vedení a měli zápas pod kontrolou, pak ale ztratili koncentraci, dostali gól v oslabení, dva ve vlastní přesilovce a nakonec o branku podlehli.

Kobra Praha – Kolín

4:3

První třetina. Ta byla Kozlů. V sedmé minutě se dostali do vedení a na ledě vévodili. Gól v přesilovce vstřelil z kruhů Veselý. Další pokusy pak měli Jankovský, Ježek, Zumr s Morkesem, kteří jeli dva na jednoho nebo kapitán Malý, který zase mířil na zadní tyč. Jenže víc gólů nedali, a tak byly skoro všechny karty pořád ve hře.

Co na to domácí? Využili toho. Ve druhé třetině už nedali Kolínu tolik prostoru, v podstatě je nepustili do hry. Kozlové navíc během prvních deseti minut druhé třetiny hráli třikrát ve čtyřech. Výsledkem byl inkasovaný gól v oslabení díky teči před bránou. A pak dokonce i ve vlastní přesilovce.

Kozlové měli čtyři minuty početní převahu. Jenže se jim nedařilo a vše vyvrcholilo, když se hráči zapomněli na jedné straně hřiště a na té druhé nehlídaný Cafourek při přesouvání gólmana zamířil přesně mezi betony – 2:1.

Závěrečná třetina. To bylo pěkné vyvrcholení krásného zápasu. Padly krásné góly, oba týmy se radovaly, bylo napětí až do konce. Nejdřív domácí přehráli Kozly v jejich pásmu a po přihrávce zpoza brány na nehlídaného hráče na tyčích zvedli své vedení na 3:1.

Kozlové na to reagovali nádhernou akcí. V přesilovce Tomáš Pácal skoro od obrané modré dával dlouhý puk na hybridní icing, kapitán Malý si nabruslil za domácí obranu a poslal puk pod betonem gólmana Bílka do brány – 3:2.

Pak ale přišla další chyba Kozlů. Ve vlastní přesilovce do brejku pustili Nováka, který si bez mrknutí oka roztáhl gólmana a blafákem pod víko vrátil Kobře dvougólové vedení.

Kozlové se znovu vrátili do zápasu. V třiapadesáté minutě Malý před bránou našel volného Semiráda, který neváhal – 4:3. Chvíli na to zívala prázdná brána na Jankovského, ale domácí gólman na poslední chvíli vložil do jeho střely hůl.

Konec zápasu se pak rozkouskoval vyloučeními. Kozlové hráli v oslabení, pak se dostali i do přesilovky a zkoušeli i power play, ale vyrovnat už nestihli. Domácí tým bral výhru 4:3.

Branky: 32. Antončík (Hanták, Škop), 34. Cafourek (Hanták, Škop), 47. Jedlička (Borovanský, Verbík R.), 51. Novák - 7. Veselý (Semirád), 48. Malý (Pácal, Kadlec), 53. Semirád (Malý, Veselý). Rozhodčí: Hornáček – Klouček, Doležal. Vyloučení: 11:10, navíc Kadlec (KOL) 10 min OT NESP. Využití: 1:2. Oslabení: 2:0. Třetiny: 0:1, 2:0, 2:2. Diváci: 250.

Kolín: Sejpal – Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Březina, Kadlec st. – Veselý, Semirád, Malý – Jankovský, Zumr, Morkes – Kadlec ml., Chvojka, Ježek.