10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Z utkání proti Písku. Foto: Petr NiečZ utkání proti Písku. Foto: Petr NiečVítězstvím 5:2 zakončili Kozlové své působení v základní části. Po dvou vyrovnaných třetinách přemohli Písek v té poslední. Po zápase nebylo divu, že se zvesela a dlouho zpívala Cukrářka, i společně s fanoušky.

Kolín - Písek

5:2

Dvě vyrovnané třetiny a ta jedna, ve které rozhodli Kozlové, takový byl zápas mezi Kolínem a Pískem. Písečtí od začátku hráli důrazný hokej. Dobře bruslili, dokázali si nahrát a byli nebezpeční. V první i druhé třetině dokázali s Kozly držet krok.

V té první na gól Veselého, který si před bránou počkal až do okamžiku, kde se už gólman nemohl natažený na zemi nijak pohnout, reagovali v přesilovce. Tu využili po čtyřech sekundách od modré.

Ve druhém dějství na gól Ježka, který zúročil Morkesovu přihrávku před bránu, reagovali hosté znovu v přesilovce, když byli zase důrazní na brankovišti.

O rozdělení bodů se tedy rozhodovalo až v poslední třetině. A Kozlové doma nenechali nikoho na pochybách. Velmi brzy po počátečním hvizdu poslal Kozly do vedení kapitán Malý. Po střele Ježka se k němu odrazil puk a on dorážel do odkryté brány – 3:2.

Pak Kolínští skórovali také v přesilovce. Už to vypadalo, že hosté puk vyhodí, ale Semirád ho zachytil a před bránou si pak kapitán vyměnil puk s Kadlecem nejstraším, aby sám úspěšně zakončil – 4:2.

Na konci utkání ještě v brejku Ježek uklidil puk do prázdné – 5:2. Fanoušci byli v euforii a nejen konec zápasu, ale i pozápasové minuty si s Kozly užili.

Kozlové potvrdili své vítězství v základní části v letošním ročníku druholigové skupiny západ

Nejlepší hráči: Malý - Vlček

Branky: 9. Veselý (Morkes). 31. Ježek (Morkes, Zumr), 41. Malý (Ježek, Zumr), 52. Malý (Kadlec, Semirád), 57. Ježek (Zumr) - 12. Semrád (Urbanec, Vlček), 38. Sýbek (Bernad, Procházka). Rozhodčí: Battěk - Špringl, Pechánek. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 1:1, 3:0. Diváci: 841

Kolín: Sejpal - Pácal, Suchý, Skokan, Voženílek, Kadlec J. st., Barták - Veselý, Semirád, Malý - Ježek, Zumr, Morkes - Kadlec J ml., Hlavatý, Jelínek A. - Jelínek R., Kadlec A., Martínek.

čt, 03. led. 2019 18:00