3:4 SC Kolín - A tým

Datum út, 11. srp. 2020 Beginn 18:00
HC Tábor - A tým
Tábor

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňI ve svém dalším utkání dostali žďárští hokejisté čtyři góly, počtvrté v řadě. Tentokrát ale nedali tři jako v předchozích případech a prohráli 1:4. Kozlové si připsali už svoji druhou přípravnou výhru.

Kolín – Žďár

4:1

Kozlové se ujali vedení v přesilové hře ve čtrnácté minutě, kdy Suchého střelu od modré tečoval přesně pod víko kolínský junior Černý. Stejnou mincí opláceli zanedlouho hosté. Taky dali gól v početní převaze, akorát dorážkou.

Pak Kozlové začarovali dvakrát ve 29. minutě. Lépe řečeno, začarovala dvojice Kadlec-Hory. Nejdřív první jmenovaný do prázdné brány házel puk po akci Horyny a Panny, a pak zase Kadlec našel z mezikruží volného Horynu na levé tyčce – 3:1.

Živelnou třetí třetinu pak gólově poznamenala jen jedna branka, o kterou se těsně po konci kolínské přesilovky postaral po přihrávce z rohu Pipek. Kolín vyhrál 4:1.

,,Byl to další přípravný zápas. Udělali jsme změny v sestavě. Jasně byla vidět nesehranost mužstva. bylo to ale záměrné, protože zkoušíme různé varianty a hráče. Chvilku to byl nepohledný hokej. Chvilkami se na to dalo dívat. A asi to splnilo účel. Máme o většině jmen v sestavě jasno,“ řekl po utkání trenér Kolína Jiří Seidl.

Branky: 14. Černý (Suchý), 29. Kadlec st. (Horyna), 29. Horyna (Kadlec st.), 45. Pipek (Semirád, Zajíc) – 19. Staněk (Klíma). Rozhodčí: Špringl R. ml. – Tasch M., Špringl P. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 100. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:0.

Kolín: Klouček (od 31. Sejpal) – Hanzl, Zajíc, Voženílek, Havelka, Suchý, Horyna, Pýcha, Procházka – Malý, Semirád, Jelínek – Morkes, Zumr, Panna – Pipek, Kadlec st., Černý – Bašus, Marvánek, Krumpholc.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0