PictureJan Prokop - KOL (23)
1 událost dne 14. březen 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Z utkání v Havlíčkově Brodě. Foto: Jan KobzáňZ utkání v Havlíčkově Brodě. Foto: Jan KobzáňŠestou prohru za sebou z venkovního utkání přivezli ve středu kolínští hokejisté. Nestačili na lídra tabulky z Havlíčkova Brodu. ,,Rozhodl pohyb,“ určil po utkání jasně kolínský trenér Jiří Seidl.

Havlíčkův Brod – Kolín

5:1

Kozlové začali zápas docela pasivně. Hned ve druhé minutě zazvonila tyč jejich branky, kterou poprvé v sezoně hájil pardubický devětadvacetiletý gólman Martin Růžička. V šesté minutě pak sklapla klec. Kolín šel poprvé v utkání do oslabení a hned inkasoval. Domácí to sehráli zkušeně, nalákali Kozly na jednu stranu brány a pohodlně doráželi do prázdné.

Druhý gól přidali, když kolínský útočník trestuhodně namazal. Pak už to šlo ráz naráz a končilo to zase gólem do prázdné brány – 2:0.

Domácí si pak asi mysleli, že to bude s Kozly procházka růžovou zahradou, a tak polevili a pustili modrobílé do zápasu. Ti v devatenácté minutě snížili, když Pipek tečoval Skokanovu střelu od modré. Když by se pak hrálo ještě dalších pár minut, Kozlové by sahali po vyrovnání, ale nehrálo se. Třetina skončila.

To domácím pomohlo. Ti se znovu v kabině zkoncentrovali a na led nastoupili ve druhé části jako válce. A Kozly převálcovali, smetli. Dali tři góly, z toho jeden zase v přesilovce a nebylo co řešit. Kolín tentokrát na výhru neměl.

Havlíčkův Brod upevnil vedení v tabulce, Kolín je stále šestý.

Branky: 6. Třetina (Přidal, Endál), 9. Voříšek (Michálek), 29. Kozlík (Endál), 34. Kulhánek (Třetina, Endál), 35. Endál - 19. Pipek (Skokan). Rozhodčí: Honza - Klouda, Kleprlík. Vyloučení: 1:3. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 562. Třetiny: 2:1, 3:0, 0:0.

Kolín: Růžička - Hanzl, Březina, Voženílek, Horyna, Barták, Skokan - Malý, Semirád, Panna - Pipek, Zumr, Kadlec st. - Netušil, Krajňák, Černý - Kozák, Jelínek.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31