1 událost dne 26. červenec 2020

Žádné odehrané utkání!

Žádné nadcházející utkání!

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan Kobzáň

Bojovným výkonem Kozlové v poslední třetině vyrovnávali na 1:1 a zajistili si minimálně bod za remízu. Věřili si na výhru po prodloužení, ale neustáli oslabení.

Tábor – Kolín

2: 1 pp

Dlouho to vypadalo, že zápas rozhodne jedna branka. Tu dali domácí na konci prvního dějství po konci své přesilovky. Pak dlouho nepadlo nic. Šance byly na obou stranách, ale za brankovou čáru ne a ne nikdo poslat puk.

Kozlové pak makali a bojovali. Chtěli vyrovnat a urvat aspoň nějaké body. A povedlo se jim to. Jiří Kadlec starší využil Zumrovu nahrávku zpoza kasy a nedal Klestilovi šanci. To byla čtyřiapadesátá minuta. Ve zbytku třetí třetiny pak remízový stav udrželi, i když měli domácí ještě nadějné pokusy.

O vítězi se tedy rozhodovalo v prodloužení. A to mělo rychlý průběh. Kozlové už do něj šli v oslabení, pak navíc sudí odpískal Hanzlovi dvě minuty za špatné podání hole gólmanovi (nepodal rukou, ale přistrčil hokejkou pozn.red.) a Kolín se musel bránit tři na pět. To nevydržel dlouho. Po necelé půl minutě domácí skórovali a urvali dva body.

Kolín je stále pátý a na první Havlíčkův Brod, který hostí v sobotu, ztrácí dvanáct bodů.

Branky: 17. Kellner (Heršálek, Krátoška), 62. Matušík (Hlaveš) – 54. Kadlec st. (Zumr, Pipek). Rozhodčí: S. Mertl – Samuel, J. Mertl. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1 – 1:0. Diváci: 1022.

Kolín: Sejpal – Hanzl, Kadlec st., Voženílek, Březina, Barták, Skokan – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Zumr, Pipek – Černý, Krajňák, Kadlec ml. – Kozák, Havelka.

1 Kolín 42 204:112 93
2 Příbram 42 244:128 85
3 Tábor 42 207:102 85
4 Klatovy 42 187:115 78
5 Kobra Praha 42 221:154 76
6 David Servis ČB 42 155:165 55
7 Písek 42 116:228 31