3:4 SC Kolín - A tým

Datum út, 11. srp. 2020 Beginn 18:00
HC Tábor - A tým
Tábor

Z utkání proti Vrchlabí. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Vrchlabí. Foto: Jan KobzáňDruhou porážku v play off od Vrchlabí si ve středu připsali kolínští hokejisté. Prohráli 2:4. ,,Moc se nám ten zápas nepovedl. Ne že bychom nechtěli, ale byly tam individuální chyby a u některých hráčů nedisciplinovanost to ten zápas rozhodlo,“ komentoval kolínský trenér Jiří Seidl.

Rozhodující krok k výhře udělali domácí ve druhé třetině, kde odskočili na rozdíl dvou branek. Kolínští pak v úvodu poslední třetiny snížili a zápas zdramatizovali.

,,Podařilo se nám vstřelit kontaktní gól, měli jsme navrch, měli jsme i přesilovku, šance byly, ale ten gól jsme nedali. Pak jsme šli do urputné obrany, ale dostali jsme gól. Už se myslelo hodně dopředu a zapomnělo se bránit,“ popsal Seidl, jak Kozlové pak místo vyrovnání sami inkasovali.

Jejich naděje tak byly utnuty dřív, než došlo na power play. Vrchlabí vyhrálo 4:2 a v sérii vede 2:1. Čtvrtý mač série se hraje v pátek 3.3. od 18.07 v Kolíně.

,,Jestli všichni chtějí postoupit a to chtějí, tak budou muset hrát maximálně disciplinovaně. To rozhoduje zápasy a může rozhodnout i sérii. Hraje se týmová soutěž a hraje se za celý tým. To jsme si museli říct na čtvrtečním tréninku,“ řekl před dalším zápasem Seidl.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0