Prostějov

Datum so, 03. říj. 2020 Beginn 17:00
-:- Hokej Ústí nad Labem s.r.o. - A-tým
Ústí

Z utkání proti Vrchlabí. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Vrchlabí. Foto: Jan KobzáňProhru 3:4 si odvezli z Vrchlabí Kozlové v pátém utkání série. Byla o to krutější, že ji domácí vystřelili sedm sekund před koncem. Díky tomu se ujali vedení v osmifinálové sérii play off 3:2.

,,Do zápasu jsme vstoupili dobře. I když jsme prohrávali, tak nás domácí pod tlak zase tak moc nedostali. Podařilo se nám vyrovnat a i jít do vedení. Ta hra byla hodně vyrovnaná. I jsme chvilku měli navrch,“ věděl kolínský kouč Seidl, že první gól nebylo to, co zápas rozhodlo.

,,I když jsme ten gól dostali, pořád to byl začátek zápasu. Drželi jsme s nimi krok, byli jsme důrazní, dostali jsme se pak i do vedení. Nutili jsme je do chyb. Měli jsme i další šance,“ dodal.

Rozhodující podle něj byla druhá třetina. V ní Kozlové dovolili domácím vyrovnat ve 22. minutě ve vlastní přesilovce, pak ještě inkasovali v oslabení. ,,Udělal jsme tam obrovskou chybu v přesilovce, kdy jsme dostali gól. To nás hodně rozhodilo. Hodně nás to poznamenalo do celé druhé třetiny, i to s námi šlo během třetí třetiny,“ byl si vědom Seidl.

,,Snažili jsme se vyrovnat, dělali jsme pro to maximum, kluci dřeli. Podařilo se nám nakonec vyrovnat, ale nešťastným gólem jsme těch pár vteřin před koncem inkasovali. To se někdy stává. Myslím si i přesto, že rozhodující moment byla druhá třetina, kdy jsme udělali dvě fatální chyby,“ doplnil ještě.