10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Petr NiečIlustrační foto. Foto: Petr NiečPoslední přátelské utkání sehráli koílínští junioři v úterý v Poděbradech. Proti seniorskému výběru sousedů, kde působí řada ex-Kolíňáků, se jim poměrně dařilo a sahali dokonce po vítězství. Poslední třetina ale jejich zálusk na výhru zhatila. Nakonec vyhráli až 5:4 na nájezdy.

Poděbrady A - Kolín JUN

4:5 sn

Kozlové vstoupili do zápasu dobře a po vyrovnaném úvodu otevřeli skóre zápasu v přesilovce. Paradoxně tedy první gól kolínské juniorky nevstřelil junior, ale veterán Karel Nedbal, který s kolínskou juniorkou trénuje a připravuje se na sezonu v Novém Bydžově. Když ale jeho střela od modré prošla takovým obloučkem do brány, sám pokrčil rameno jakoby říkal, že za to nemůže, že prostře vystřelil, jak umí.

Zanedlouho na to domácí vyrovnali, ale ve druhé třetině už toto štěstí neměli. Nejdřív si svůj nározeninový gól s příchutí plnoletosti vychutnal Kozák, pak zase Černý přidal lahůdku pod víko a pak měl na holi gól i Marvánek. Ten v brejku sice trefil jen tyčku, ale akci pak dokonal po asistenci Jiráně Bašus. Kozlové vedli 4:1.

V poslední třetině jim ale tak veselo jako v té druhé nebylo. Třikrát hráli oslabení, třikrát dostali gól a po základní hrací době remizovali 4:4.

V samostatných nájezdech ale brali výhru. Nejdřív jel Černý a kličkou gólmana vykoupal. Poté, co domácí nedali, to zkoušel Kozák. Ten nedal. Domácí ale nedali znovu a bylo jasné, že když Marvánek třetí kolínský nájezd promění, je konec. Marvánek mezi nohy proměnil a Kolín bral výhru 5:4 po nájezdech.

Soutěž začínají kolínští junioři v neděli 21. září. Utkání prvního kola bylo totiž z pátku 19.9. přčeloženo na neděli 19.10.

Branky: 12. Procházka (Struhala), 46. Löffelmann (Drahoňovský, Kubát), 51. Malý (Svoboda), 57. Struhala - 9. Nedbal (Faulhammer), 28. Kozák (Spitzer), 36. Černý (Spitzer), 39. Bašus (Jiráň), 61. Černý. Vyloučení: 5:6. Využití: 3:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:3, 3:0.

Kolín: Husár - Nedbal, Faulhammer, Křeček, Hájek A., Serbus, Chmelař - Marvánek, Jiráň, Bašus - Kozák, Spitzer, Černý - Hájek J., Jelínek, Krumpholc.