10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Z utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Táboru. Foto: Jan KobzáňNeskutečné se stalo skutečným. Nejenže kozlové vyhráli třetí přípravný zápas ve čtyřech dnech, ale taky znovu vyhráli s čistým kontem na svém účtu. Tentokrát porazili Tábor 8:0. Celkem si za tento týden připisují tři přípravné výhry v bilanci 23:0.

Kolín – Tábor

8:0

I do třetice kozlové nezaznamenali žádné komplikace a zápas bezpochybně vyhráli. Znovu udělali základ své výhře v první třetině. Gólově šli do vedení v desáté minutě, když se osvědčila souhra Kysely s Morkesem. Hlavní střelecká palba ale nastala až později.

Po trochu hektičtějším začátku druhého dějství zklidnil hru Kolína Kadlec, když překvapil gólmana hostí. Pak na něj navázal v přesilovce Kysela po dorážce Morkesova puk. A v poslední minutě druhé třetiny ještě sjíždějící Voženílek proměnil v gól Černého nahrávku s očima.

Když se kozlové vrátili z přestávky, naservírovali hostím další hořké sousto. Během čtyřiadvacáté minuty vsítili další dva góly a bylo definitivně rozhodnuto. Mladý táborský tým, kterému chyběly hlavní posily, na to už nemohl zareagovat. Kozlové už navíc hráli naprosto v pohodě a naopak ještě náskok navyšovali.

Jubilejní trefu v kolínském áčku zaznamenal útočník Veselý a i poslední kolínský gól měl zajímavou příchuť. Jednak na něj v oslabení přihrál extáborský bek Ladislav Hlaveš, navíc vyzval kupředu Morkese, který nezaváhal, a dovršil tak svůj hattrick. Pro řadu kozlů to tak byl drahý zápas.

Branky: 10. Morkes, 23. Kadlec, 34. Kysela, 40. Voženílek, 42. Morkes, 42. Kozák, 48. Veselý, 58. Morkes. Vyloučení: 5:8. Využití:1:0. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 3:0, 4:0. Diváci: 250.

Kolín: Martínek – Hanzl, Březina, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Barták, Sladký, Havelka – Zumr, Semirád, Malý – Kysela, Kadlec, Morkes – Kozák, Prokop, Černý – Veselý, Pilný, Kedršt.