24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07
Z utkání Kolín - Žďár (5:2). Foto: Jan KobzáňZ utkání Kolín - Žďár (5:2). Foto: Jan KobzáňJeden brejk, druhý, třetí, čtvrtý. To byl kolotoč. Obzvlášť ve druhé části, kdy Kozlové ujeli třikrát a třikrát se radovali. V tu chvíli rozhodli o své premiérové výhře letošního ročníku II. ligy. Udolali soupeře z Vysočiny.

Kolín - Žďár nad Sázavou

5:2

Nikdo vlastně nevěděl, co od zápasu čekat. Kozlové nebyli v přípravě zrovna úspěšní. Doma sice vyhráli všechny tři zápasy, ale venku pětkrát prohráli. Poslední tři zápasy přípravy byly samé prohry. Trenér Rác navíc neměl kompletní tým. Chyběla mu pětka hráčů. A Žďár projel přípravu skoro bez ztráty kytičky.

A začalo se opatrně. Nikdo nechtěl jako první inkasovat, nikdo nechtěl udělat jako první chybu. A možná právě ten první obdržený gól hosty trošku nalomil. Kolínští už v osmé minutě proměnili brejk. Pýcha našel kapitána Malého, který symbolicky s céčkem na hrudi otevřel letošní skóre Kozlů.

Žďár měl pak šance vyrovnat a převzít otěže, jenže Kaňkovu tutovku zlikvidoval lapačkou Sejpal. A pak zase Žďárští neproměnili nadějnou přesilovku v úvodu druhé třetiny. A to jim bylo osudné.

Hned, co jim skončila přesilovka, se Kozlové dostali do přečíslení 3 na 2, Malý si počkal na najíždějícího Šiftu a ten parádně zavěsil. Pár vteřin na to předala stejný kousek dvojice Frolík-Jankovský a do třetice dokonce v oslabení totéž zopakoval Malý s Šiftou. Kolín vedl 4:0.

Plameny se nevzdávali a dostali se ještě na tah. Dvakrát skóroval Padělek. Kozlové ale v poslední minutě přidali ještě trefu do prázdné a brali výhru 5:2.

Branky: 8. Malý (Pýcha), 28. Šifta (Malý, Skokan), 29. Jankovský (Frolík, Šafránek), 33. Šifta (Malý), 6. Veselý - 34. Padělek (Kunstmüller, Staněk), 50. Padělek (Smejkal). Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Oslabení: 1:0. Diváci: 610. Třetiny: 1:0, 3:1, 1:1.

Kolín: Sejpal - Pácal, Hanzl, Pýcha, Skokan, Muláček, Barták, Fiala - Frolík, Šafránek, Jankovský - Malý, Valášek, Šifta - Veselý, Zumr, Ježek - Semirád, Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00