10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňPrvní čtvrtina soutěže skončila. Kolínští kozlové po devíti kolech okupují osmé místo tabulky. Měli původně asi jiné představy, ale sezona je teprve na začátku. Ještě je čeká celých 27 utkání v základní části.

Ve středu 25. října zahajují druhou čtvrtinu proti Plamenům ze Žďáru nad Sázavou. S nimi v prvním kole sezony prohráli těsně o gól 2:3 a mají určitě motivaci jim to vrátit i s úroky. Žďárští k této výhře přidali pak dalších pět vítězství a jsou průběžně třetí. Mají o šest bodů víc než Kolín. Malou krizi už si ale taky zažili.

Na začátku října dostali ranec 10:4 od Moravských Budějovic, pak doma nestačili na Tábor 2:4, podlehli i 3:5 Klatovům a nebýt vydřené výhry 3:2 nad David servisem, přijížděli by do Kolína ve značně nedobré náladě.

Kozlové jsou nyní povzbuzeni dvěma výhrami za sebou. Po skalpu Tábora 3:2 v prodloužení přidali vítězství 6:3 nad týmem Klatov a ve středu budou chtít domácím fanoušky znovu potěšit.

,,Určitě se na duel těšíme. Žďár má výborné mužstvo. Hrají pěkný hokej. Doufám, že se naši kluci na zápas namotivují, že s nimi sehrajeme parádní partii a že body zůstanou v Kolíně,“ řekl před utkáním trenér Petr Martínek

Na utkání můžete navíc hrát o zapůjčení auta Volkswagen s plnou nádrží od AutoLouda na celý víkend zdarma. Více informací čtěte ve článku zde.

čt, 03. led. 2019 18:00