24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Z utkání proti David servisu. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti David servisu. Foto: Jan KobzáňKolín potvrzuje, že nepatří do spodní poloviny tabulky a přidává už čtvrtou výhru v řadě. Tentokrát porazil David servis z Českých Budějovic s čistým koncem. Kozlové se tím posouvají do horní poloviny tabulky.

Kolín – David servis

2:0

První třetina nebyla nijak extra záživná, málo šancí na obou stranách a na straně Kolína tři tak trochu hluché přesilovky. Ve druhé třetině už se ale sirény gólově rozezněly. Kozlové potřebovali přesilovku pět na tři a v ní uspěli. Panna vystřelil, gólman vyrazil betony, Semirád se neunáhlil dorážce, ale poslal puk na protilehlou tyč, kde puk uklidil do odkryté brány kapitán Josef Malý – 1:0.

To domácí značně nakoplo. Pálili pak o sto šest, ale další trefu už nepřidali. Naopak je podržel ve třicáté deváté minutě Sejpal, když ramenem vychytal gólovku Bárty. V poslední části pak přidal další podobné zákroky. Trummera zase ramenem, Křížovi sklapl puk mezi betony a štěstí měl u přesilovkového pokusu Ferebauera, když jmenovaný netrefil prázdnou bránu.

Sérii nadějných pokusů hostí, kdy si kozlové doslova koledovali, ale vyvažovali Kolínští i útočně. Pipek v brejku nevystřelil přes hráče a nabídl puk do jízdy Semirádovi, ten na něj ale nedosáhl. A hráč s číslem 17 v kolínském drese ještě předtím podobně jako Ferebauer nedokázal puk usměrnit do odkryté brány. Nakonec ale kozlové ale udeřili podruhé a rozhodli zápas definitivně ve svůj prospěch.

V padesáté třetí minutě se Morkes napřáhl a rozhodl se, že už hokeji nahoru dolu, kdy pořád hrozilo vyrovnání, dá už vale a prostřelil nekompromisně Dudáčka. Nervózní hosté pak vyrobili ještě dva fauly, a i když hráli ještě v závěru krátkou přesilovku, gól Kolínu dát nedokázali.

Kolín vyhrál počtvrté v řadě, poprvé v sezoně s čistým kontem a posunul se v tabulce na páté místo, tři body za třetí Žďár, šest bodů na druhý Tábor a osm bodů na první Havlíčkův Brod.

Branky: 27. Malý (Panna, Semirád), 53. Morkes (Pipek, Voženílek). Rozhodčí: Knapík – Marek, Ovsík. Vyloučení: 6:9. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0. Diváci: 729.

Kolín: Sejpal – Kadlec, Pýcha, Hlaveš, Voženílek, Barták, Březina, Havelka – Malý, Semirád, Panna – Morkes, Zumr, Pipek – Kozák, Prokop, Kysela – Pilný.

st, 09. led. 2019 18:00