David Servis ČB
3:4 SC Kolín - A tým

2.liga
Datum so, 16. pro. 2017 Beginn 17:07

Z utkání proti M. Budějovicím. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti M. Budějovicím. Foto: Jan KobzáňKrátce jsme si po sobotním utkání povídali s trenérem Kolína Petrem Martínkem. Co řekl o výhře 2:1 nad Moravskými Budějovicemi?

,,Určitě to byl dobrý zápas. Jsme šťastní za tři body. Začali jsme velice dobře, velice aktivně. V první třetině jsme dominovali. Bohužel jsme dali jen jednu branku a do kabin jsme nesli jen vedení 1:0,“ přemítal o první třetině kolínský lodivod.

,,Nastalo pak neskutečné uspokojení v našich hlavách. Ta druhá třetina byla jedna z našich nejméně povedených třetin sezony. Ale po domluvě v kabině pak třetí třetina sice už nebyla tak krásná, ale byla poctivě ubráněná. Se skvělým odhodláním. Myslím si, že jsme si zasloužili vyhrát,“ doplnil ještě k zápasu, z něhož si kozlové odvezli tři body a potvrdili umístění na čtvrté místě tabulky.

O obě dvě branky se postarala v sobotu třetí pětka. Jednu vsítil Kysela, druhou Kozák. Do zápasu se taky zapojil velmi aktivně Lukáš Havelka. Ten nahradil zraněného Ladislava Hlaveše.

,,Hlaveš laboroval se zraněním zad. Dali jsme mu pauzu na doléčení, tak doufáme, že bude už v pořádku. V zápase ho nahradil Havelka a hrál velmi dobře,“ okomentoval tuto vynucenou změnu Petr Martínek.

Jeho svěřenci po volné neděli a dvou trénincích čeká další zápas ve středu 29. listopadu, kdy doma od 18.07 hostí Tábor.