24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Václav Jankovský (v modrém). Foto: Jan KobzáňVáclav Jankovský (v modrém). Foto: Jan KobzáňOtáčet zápas museli kolínští druholigoví hokejisté v Klášterci nad Ohří. Povedlo se jim to až na potřetí. Ve třetí čtvrtině přestříleli domácí hráče čtyřmi góly a rozhodli o své výhře 7:4.

Klášterec - Kolín

4:7

V utkání Kozlové neustále dotahovali. Nejdřív dva góly z první minuty, kde Kozly vyvedla z koncentrace mlha. Pak gól z jednadvacáté minuty a nakonec na ten z šestatřicáté. Ten znamenal průběžný výsledek 4:3 pro domácí.

Jak se Kolínu nepovedlo odrazit se od vyrovnání na 2:2 a na 3:3, tak vyrovnání na 4:4 je nakoplo. Celé to odstartovala do třetí třetiny nově složená lajna Frolík, Zumr, Jankovský. Nejdřív Jankovský propálil gólmana z mezikruží.  Dvě minuty na to tatáž lajna přidala vedoucí gól. Zumr zužitkoval přesilovku pět na čtyři.

Najednou to byli Kozlové, jak je známe.  A šli směle po výhru. Tři minuty před koncem navíc uklidnil Valášek situaci gólem na 4:6, když ho přihrávkou před bránu pobídl Veselý. A nakonec sám Veselý uzavřel skóre zápasu. Skóroval do prázdné kasy při power play Klášterce.

Kozlové odvezli z města nad Ohří tři body a po dvou kolech se drží na špici tabulky.

Branky: 1. Freiberg (Jáchym, Mála), 1. Hrdlička (Nguyen, Hammebauer), 21. Mála (Jáchym, Freiberg), 36. Dobrovolný (Freiberg) – 11. Valášek (Malý, Pýcha), 17. Ježek (Semirád, Hlavatý), 30. Veselý (Jankovský, Kulhánek), 42. Jankovský (Zumr, Frolík), 44. Zumr (Jankovský, Frolík), 57. Valášek (Veselý, Šafránek), 60. Veselý (Valášek). Rozhodčí: Valenta – Rubáš, Tvrdík. Vyloučení: 7:5, navíc Dobrovolný (KLA) a Mejzr (KOL) 10 min OT. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:2, 2:1, 0:4. Diváků: 150.

Kolín: Moravec (od 36. Sejpal) – Hanzl, Pácal, Pýcha, Skokan, Klíma, Muláček, Kulhánek, Nedbal – Frolík, Šafránek, Jankovský – Malý, Valášek, Šifta – Veselý, Mejzr, Zumr – Ježek, Semirád, Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00