Datum st, 17. říj. 2018 Beginn 18:07
-:- HC Trutnov - A tým
Trutnov

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan Kobzáň

Čtyři domácí zápasy v řadě mají na programu v nejbližší době kolínští hokejisté. Blíží se konec třetí čtvrtiny a závěrečná část, takže se pomalu krystalizuje tabulka a kolínští hokejisté chtějí vybojovat co nejlepší postavení v tabulce kvůli výchozí pozici před play off.

,,Našim přáním je hrát dobrý hokej. Chceme, aby bylo co nejvíce diváků a abychom skončili co nejvýš v tabulce pro play off. To znamená jediné. Máme teď doma čtyři zápasy a my chceme získat, pokud možno, co největší počet bodů,“ řekl před sobotním utkání trenér Kolína Petr Martínek.

První ze čtyřky budou pro kozly Klatovy. Zatím pět bodů ze šesti získali letos kozlové nad tímto soupeřem. Doma vyhráli 6:3, venku pak až po prodloužení 3:2. Nyní mají formu, porazili Moravské Budějovice a Tábor a chtějí bodovat i znovu proti Klatovům.

,,Na Klatovy se připravíme tak, abychom potěšili fanoušky a body zůstaly doma v Kolíně. Klatovy mají dobré mužstvo, oni mají všichni v této soutěži dobré mužstvo. Uděláme vše proto, abychom zvítězili,“ přál si tři body před utkáním trenér Petr Martínek. Jeho tým se chce poprat ještě o 2. místo.

Klatovy teď prožívají asi lepší období, protože na podzim prohrály osm zápasů v řadě a nyní, od prosince střídají výhry s prohrami. Klatovy porazily David servis 5:2, Písek 3:1, Pelhřimov 6:4, Nymburk 5:3, prohrály s Moravskými Budějovicemi 2:4, Havlíčkovým Brodem 2:4, naposledy se Žďárem 3:6.

Zápas začíná v sobotu 13. ledna na kolínském ledě v 17.07.

st, 17. říj. 2018 18:07