Datum st, 21. úno. 2018 Beginn 18:07
-:- HC Tábor - A tým
Tábor

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan Kobzáň

Minulý domácí zápas Kolína proti Havlíčkovu Brodu měl parádní kulisu, atmosféru i zajímavý průběh. Ne nadarmo ho leckdo považuje za nejlepší domácí utkání sezony. Aby ne, když kozlové drželi soupeře ještě dvě minuty před koncem v šachu a měli na dosah skalp lídra.

Jenže hostí pak vyrovnali, vynutili si prodloužení, nájezdy, a nakonec v nich vyhráli 4:3. I tak ale kozlové cenný bod proti lídrovi tabulky urvali, a to se cení.

Venku už se výsledkově Kolínu proti Havlíčkovu Brodu nedařilo. I když v obou zápasech měli minimálně vyrovnané chvilky, nakonec podlehli. Poprvé 1:7, podruhé 3:5.

Havlíčkův Brod po Vánocích už pětkrát ztratil body (tři prohry, dvakrát výhra v prodloužení), ale to ho na prvenství neohrozilo. Naposledy zvítězili hráči z Vysočiny nad Žďárem nad Sázavou 3:1. Nyní vedou tabulku před druhým Žďárem o šest bodů.

Kozlové jsou čtvrtí, čtyři body za Moravskými Budějovicemi a pět bodů před Táborem. Naposledy povinně vyhráli 5:3 nad Pískem.

,,Je to jeden z vrcholů, přijede lídr tabulky, největší aspirant na postup. Doufám, že se dobře připravíme, kluci podají optimální výkon, že soupeře potrápíme a že se nám konečně letos podaří ho porazit,“ řekl před utkáním trenér Kolína Petr Martínek.

Největším postrachem na straně hostí jsou útočníci Miroslav Třetina (22+37), Lukáš Endál (26+31), Jan Milfait (24+26) a Patrik Přidal (15+28). Mezi beky je ještě ofenzivě podporují Tomáš Semrád (10+28) a Jiří Vašíček (7+21). Na straně Kolína je na tom nejlépe kapitán Josef Malý (18+19), v závěsu za ním je Ondřej Panna (16+15).

Zápas začíná tradičně v 17.07 a bude doprovázen bezpečnostními opatřeními, se kterými budou fanoušci brzy seznámeni. Prosíme tedy fanoušky o maximální spolupráci.