Přihlásit se

permanentka 2020 normalni

Spravny sport 2019

<< < červenec 2020 > >>
po út st čt so ne
29 30 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 01 02
4 událostí v měsíci červenec 2020 4 událostí v měsíci červenec 2020
Narozeniny
PictureMartin Sejpal - KOL (27)
1 událost dne 04. červenec 2020
Narozeniny
PictureLukáš Havelka - KOL (24)
1 událost dne 07. červenec 2020
Narozeniny
PictureRobin Netušil - KOL (22)
1 událost dne 19. červenec 2020
Narozeniny
PictureLadislav Hlaveš - KOL (28)
1 událost dne 26. červenec 2020

Poslední utkání A týmu


Žádné odehrané utkání!

Příští utkání A týmu

Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
Piráti Chomutov - A-tým
Chomutov
-:- SC Kolín - A tým
Kolín

Před nadcházejících play off jsme pro vás připravili miniseriál tří článků týkajících se vyřazovacích bojů. Dnes Vám nabízíme kompletní rozpis play off. Těšit se můžete taky na systém vyřazovacích bojů a pravidla.

Kolín již ví, že začíná play off doma, tedy v osmifinálové sérii bude hrát na domácím ledě lichá utkání.

 

ROZLOSOVÁNÍ PLAY OFF

 

a) osmifinále

1. zápas, so 3.3. 2018

2. zápas, po 5.3. 2018

3. zápas, st 7.3. 2018

případný 4. zápas, pá 9.3. 2018

případný 5. zápas, ne 11.3. 2018

 

b) čtvrtfinále

1. zápas, st 14.3. 2018

2. zápas, pá 16.3. 2018

3. zápas, ne 18.3. 2018

případný 4. zápas, út 20.3. 2018

případný 5. zápas, čt 22.3. 2018

 

c) semifinále

1. zápas, ne 25.3. 2018

2. zápas, út 27.3. 2018

3. zápas, čt 29.3. 2018

případný 4. zápas, so 31.3. 2018

případný 5. zápas, po 2.4. 2018

privesek hokejista

Chance liga

# Tým SK BO
1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0
1 Slavia 0 0:0 0
1 Litoměřice 0 0:0 0
1 Vrchlabí 0 0:0 0
1 Přerov 0 0:0 0
1 Ústí 0 0:0 0
1 Prostějov 0 0:0 0
1 Chomutov 0 0:0 0
1 Kladno 0 0:0 0
1 Kolín 0 0:0 0
1 Třebíč 0 0:0 0
1 Kadaň 0 0:0 0

Následující utkání A týmu

čt, 06. srp. 2020 18:00
Chomutov Kolín -:-

út, 11. srp. 2020 18:00
Tábor Kolín -:-

čt, 13. srp. 2020 18:00
Kolín Havlíčkův Brod -:-

út, 18. srp. 2020 18:00
Kolín Tábor -:-

čt, 20. srp. 2020 18:00
Benátky Kolín -:-