10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

Z utkání proti Nymburku. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Nymburku. Foto: Jan KobzáňJedna jediná branka rozhodla druhé utkání osmifinálové série mezi Kolínem a Nymburkem. Zase se na rozhodující moment čekalo až do prodloužení. Tentokrát v 63. minutě vzali bod Nymburští.

Nymburk – Kolín

1:0 pp

Utkání to bylo vyrovnané. Bojovalo se o každý puk, o každý kousek ledu. Šancí bylo habakuk. Sejpal polapal více jak 30 střel, domácí Krofta dokonce přes 40, jenže nikdo z hráčů po celých 60 minut gól nedal.

Stehlík parádně trefil beton, Panna tyčku. Potom Kozák sahal po puku v oslabení, Němec se dostal za beky, jel sám, ale trefil jen betony. Za nymburské měl dvě ohromné šance Arnošt. Nejdříve mohl pohodlně dorážet, ale Sejpal už v sedě cukl betonem a puk vyrazil, pak mu vystavil dvě minuty před koncem lapačku.

Oba týmy měly přesilovku 5 na 3. Zkrátka bylo na co koukat. Ještě v poslední minutě kozlové semkli Nymburk v jeho obrané třetině. Kozák, Zumr, Březina zkoušeli své štěstí, ale Nymburk to přežil a prodlužovalo se.

Druhá náhlá smrt ve třech dnech. V sobotu se radoval Kolín, v pondělí Nymburk. Kozlové udělali fatální chybu za bránou Nymburka a domácí vyjeli ke svému prvnímu přečíslení v utkání. Brejk dva na jednoho proměnili a vyrovnali osmifinálovou sérii na 1:1.

Třetí utkání série se hraje ve středu v Kolíně od 18:07. Jasné je, že se bude hrát i čtvrtý duel. Ten je na programu v Pátek od 18:00 v Nymburce.

Branky: 63. Štěpánek (Stehlík). Rozhodčí: Místecký – Marek, Hynčica. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0, 1:0. Diváci: 702. Stav série: 1:1.

Kolín: Sejpal - Kadlec J., Pýcha, Hanzl, Voženílek, Barták, Březina, Hlaveš – Panna, Semirád, Malý – Kozák, Zumr, Morkes – Kysela, Prokop, Němec

čt, 03. led. 2019 18:00