Přihlásit se

Spravny sport 2019

<< < říjen 2019 > >>
po út st čt so ne
30 01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 01 02 03
1 událost v měsíci říjen 2019 1 událost v měsíci říjen 2019
Narozeniny
PictureBohumil Sladký - KOL (21)
1 událost dne 12. říjen 2019

Poslední utkání A týmu

2. liga
Datum so, 12. říj. 2019 Beginn 18:00
HC David Servis ČB - A tým
David Servis ČB
3:4oP SC Kolín - A tým
Kolín

Příští utkání A týmu

2. liga
Datum čt, 17. říj. 2019 Beginn 18:00
China Golden Dragon
China
-:- SC Kolín - A tým
Kolín

Druholigové play off potvrzuje, že byla letos skupina střed silnější než skupina západ. Do semifinále totiž prošly tři týmy ze středu a jen jeden ze západu. A to možná ještě díky tomu, že minitabulka svedla dohromady Kolín a Žďár a jeden mančaft ze skupiny střed prostě musel vypadnout.

Do semifinále se probojovaly Havlíčkův Brod, Žďár, Moravské Budějovice a Jablonec.

 

Havlíčkův Brod vyřadil 3:0 na zápasy Děčín (5:1, 5:3, 3:2pp), Žďár vyřadil 3:0 na zápasy Kolín (6:2, 2:1sn, 4:3pp), Moravské Budějovice překvapily vítěze západní skupiny Sokolov 3:1 na zápasy (1:3, 1:0, 4:3pp, 3:2pp) a v západoskupinovém duelu mezi Jabloncem a Vrchlabím postupuje 3:1 na zápasy Jablonec (6:2, 1:4, 4:2, 3:0).

 

Dvojice pro semifinále

Havlíčkův Brod – Moravské Budějovice

Žďár nad Sázavou – Jablonec

 

Termíny semifinále

1. zápas, ne 25.3. 2018

2. zápas, út 27.3. 2018

3. zápas, čt 29.3. 2018

případný 4. zápas, so 31.3. 2018

případný 5. zápas, po 2.4. 2018

privesek hokejista

2. liga skupina Střed

# Tým SK BO
1 Tábor 10 54:12 24
2 Kobra Praha 9 46:28 20
3 Klatovy 9 48:22 18
4 Kolín 8 36:24 17
5 Příbram 10 64:32 17
6 Písek 10 30:43 10
7 David Servis ČB 9 26:42 7
8 China 11 15:116 1

Následující utkání A týmu

čt, 17. říj. 2019 18:00
China Kolín -:-

so, 19. říj. 2019 17:07
Kolín Příbram -:-

st, 23. říj. 2019 18:00
Kobra Praha Kolín -:-

so, 26. říj. 2019 17:07
Kolín Klatovy -:-

st, 30. říj. 2019 18:00
Písek Kolín -:-