Letňany

Datum so, 23. úno. 2019 Beginn 18:00
NED Hockey Nymburk- A tým

Semifinálové boje play off se rozzuřily včera. Havlíčkův Brod doma hostil Moravské Budějovice, Žďár Jablonec.

V Havlíčkově Brodě to byla velká přetahovaná. Vedení se ujaly Moravské Budějovice. I když o něj pak přišly a ještě šly na začátku třetího dějství do ztráty, dokázaly ještě vyrovnat. Branku navíc dal ale ještě v základní hrací době Havlíčkův Brod. Ten tak po výhře 3:2 vede v sérii 1:0.

Mnohem jednoznačnější utkání bylo k vidění ve Žďáru. Tam se domácí plameny hned v první minutě ujaly vedení a už jej nepustily. Chvíli vedly dokonce 3:0, po první třetině celkem 4:1. V druhé části utkání se hostí z Jablonce dvěma góly dotáhli na kontakt, ale domácí hned kontrolovali ve druhé minutě poslední dvacetiminutovky. Nakonec oba týmy vstřelily ještě po jedné brance a celkově bral Žďár výhru 6:4 a stále zůstává v play off neporažen.