24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Martin Sejpal (na snímku) pochytal v zápase spoustu šancí. Přesto dostal pět branek a byl vystřídán. Foto: Jan KobzáňMartin Sejpal (na snímku) pochytal v zápase spoustu šancí. Přesto dostal pět branek a byl vystřídán. Foto: Jan KobzáňTohle se nepovedlo. Kozlové si doma proti Kohoutům ani neškrtli a nebýt gólu z konce zápasu, odjeli by z ledu poraženi bez jediné vstřelené branky. Takhle Táboru podlehli "jen" 1:5.

Kolín - Tábor

1:5

Že to nebude jednoduchý zápas, bylo jasné už od samotného začátku. Hosté se dostávali do nebezpečných pozic a vše vyvrcholilo v posledních pěti minutách úvodního dějství. Nejdřív byli hosté dvakrát v brejku. Kolomý se dostal za obranu Kolína a trefil tyčku. Pak to v dalším brejku zkoušel Kellner mezi betony, ale nedal. Do třetice už se ale hosté trefili. Ve hře 4 na 4 rozebrali domácí čtveřici a volný hráč na kruzích pustil puk do brány. Ten škrtl o domácího gólmana a znamenal první gól Kohoutů.

Gól do šaten tři minuty před koncem první třetiny byl ale hostům málo, a tak přidali ještě jeden. Minutu před koncem v přesilovce Havran vystřělil od modré a Černý jeho střelu tečoval - 0:2.

Ve druhé třetině Kozlové přidali na aktivitě. Hned v jejím úvodu se do brejk dostal Valášek. Ale Klestil nastražil beton. Pak vystavil stopku i dalším kolínským pokusům a na druhé straně to byl gól. Ačkoliv se Kozlové tlačili do brány a snažili se otočit vývoj zápasu, na druhé straně přišel trest za nepozornost. U tyčky volný hráč poslal puk pod víko a bylo to 0:3.

Ještě v závěru druhé dvacetiminutovky měli Kozlové další velkou šanci na snížení a vrácení se do zápasu, ale brejk Valáška s Veselým v oslabení nevyšel. Druhý jmenovaný znovu vyprášil jen Kletilovy betony.

Když pak hosté v poslední části zápasu vsítili čtvrtou branku a pátou, bylo jasno, že tento zápas už zvrátit nepůjde. Od Kozlů se puky odrážely, nevyšla snad jediná nahrávka. Všechno byl blbě.

Nakonec tedy Kozlové zkazili gólmanovi Tábora, který po celý zápas svůj tým držel, čisté konto, když dvě minuty před koncem kapitán Malý dostal před bránu puk Od Valáška a skóroval, ale to rozhodně nemohlo Kohoutům zkazit radost. Vyhráli 5:1 a odvezli 3 body.

Nejlepší hráči: Pavel Šifta (KOL) - Tomáš Klestil (TAB)

Branky: 58. Malý (Valášek, Pýcha) – 17. Hlaveš (Mařík), 19. Černý (Havran, Mrkvička), 31. Krätzer (Seidl), 48. Krätzer (Zaymil, Kolomý), 49. Mrkvička (Seidl). Rozhodčí: Kareš - Špringl R., Špringl R. ml. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Diváci: 600. Třetiny: 0:2, 0:1, 1:2.
Kolín: Sejpal (od 49. Moravec) – Pácal, Kulhánek, Pýcha, Skokan, Hanzl, Klíma, Muláček, Nedbal – Valášek, Šafránek, Veselý – Malý, Mejzr, Šifta – Frolík, Zumr, Jankovský – Ježek, Semirád, Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00