24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Milan Valášek (v modrém) proti Táboru. Foto: Jan KobzáňMilan Valášek (v modrém) proti Táboru. Foto: Jan KobzáňPrvní vystřízlivění je tady. Poté, co Kozlové rozjeli sezonu dvěma výhrami a v tabulce se usadili skoro na vrcholku, dostali první facku. Doma proti Tábora se jim nepovedlo snad nic a prohráli 1:5. ,,Byl to jeden ze zápasu, který občas přijde, kdy se nic nedaří, vše se odrazí na soupeřovy hokejky a do naši branky spadnou po odrazech góly,“ komentoval zápas útočník Kolína Milan Valášek.

Milane, Tábor hrál hodně do těla. Napadal, strkal hole do nahrávek. Proti takhle nepříjemnému soupeři se asi blbě hraje. Co vám chybělo, abyste to překonali a soupeře otrávili?

Tábor hrál organizovaně v obraně a čekal na naše chyby, kterých jsme bohužel udělali dost, a potrestal je. K moc šancím nás nepustili, když ano tak to gólman pochytal. Chyběl nám v zápase šmrnc a tlak do branky. Po první třetině jsme mohli byt rádi, že to nebylo pět nula, protože jsme soupeři nabídli dost šanci, ale Sejpi (gólman Martin Sejlap) je pochytal. I přesto jsme s tím nedokázali nic v dalších třetinách udělat.

V největších šancí zápasu Kolína jsi byl asi ty. Jel jsi jednou sám na bránu, pak ses dostal do přečíslení s Veselým, pak jsi střílel dvakrát z blízkosti. Nic z toho nevyšlo. Proč?
Když jsem jel sám na bránu tak mne obránce potáhl za ruku, takže jsem nezakončil ideálně, ale určitě to šlo zakončit precizněji a lépe. Rozhodčí to stejně neviděl. Přečíslení 2 na 1 vzniklo v oslabení po vyhození puku, kdy jsem přihrál Vesimu (Jan Veselý pozn.red.), ale ten bohužel gólmana neprostřelil. Další nějaké střely tam byly, ale žádná se neujala.

Nakonec dvě minuty před koncem jste se nakonec prosadili. Přihrával jsi kapitánovi Malému na gól. Udělá i takový gól, který ve výsledky vlastně nic neznamená, radost...
My jsme si řekli v šatně, že to ještě ve třetí třetině zkusíme zkorigovat, ale to se nepovedlo, tak alespoň ten jeden čestný gól pro diváky se nám podařilo dát a pomůže nám to doufejme v dalším utkání, alespoň částečně.

Jak jste se cítili na ledě, když jste prohrávali, snažili jste se, byli jste aktivní, ale branky se vám dát nepodařilo a naopak soupeř náskok navyšoval?
Když člověk prohrává, tak se určitě necítí nejlépe, ale mělo by ho to více motivovat, aby se víc snažil to nějak otočit na svou stranu. To se nám nepovedlo a Táboru napadaly další puky do naši sítě.

Teď vás čekají Řisuty, další hodně nepříjemný soupeř, který je dokonce v čele tabulky po třech zápasech. S čím tam pojedete?
Řisuty jsou kvalitním soupeřem se spoustou zkušených hráčů, ale když budeme dostávat jednoduše a rychle puky z naši třetiny a zvýšíme tlak na soupeřovu branku, mohlo by to jít. Nedaří se, tak musíme zjednodušit hru a tlačit se před soupeřů branku a přiklonit štěstí na naši stranu.

st, 09. led. 2019 18:00