Přípravné zápasy A-tým
Datum čt, 06. srp. 2020 Beginn 18:00
Piráti Chomutov - A-tým
Chomutov

Malinko zaspali začátek a nechali jít domácí do vedení, ale pak převzali otěže a zápas převrhli na svou stranu. Kolínští hokejisté urvali v přípravě čtvrtou výhru v řadě.

Dvůr Králové – Kolín

1:4

Psala se čtvrtá minuta, když Dvůr Králové načapal kolínské kozly na švestkách a otevřel skóre utkání. Kolínští se ale brzy zmátořili a vyrovnávali hru a na konci třetiny i zásluhou Šafránka skóre. Ten rychle přešel do útočného pásma, přihrál Kozákovi na mantinel. Ten mu puk vrátil před bránu, kde byl kolínský exekutor úplně sám.

Od druhého dějství to pak byli už jen kozlové, kdo střílel góly. Nejprve našel Němec volného Zumra před brankou domácích. Pak samotný Němec proměnil přesilovku a v poslední třetině uzavřel gólový účet Semirád. Ten si dobře najel mezi kruhy a zužitkoval puk od Pýchy.

,,Prvních deset minut byl jasně lepší soupeř. Vletěl na nás a my nevěděli, kde jsme. Vymanili jsme se ale z tlaku a přebírali jsme postupně otěže, a pak jsme dominovali. Nicméně soupeř má důrazný tým. Hrálo jim jen 15 lidí, 15 lidí mají doma, takže tým teprve skládají. My měli hodně štěstí, že jsme ustáli jejich tlak, a pak se dostali do zápasu. To rozhodlo,“ okomentoval utkání kolínský trenér Petr Martínek.

Branky: 4. Hejna (Hoskovec) – 18. Šafránek (Kozák), 37. Zumr (Němec), 40. Němec (Zdeněk, Martínek), 53. Semirád (Pýcha, Šafránek). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 0:2, 0:1. Diváci: 250.

Kolín: Martínek – Sladký, Pýcha, Hanzl, Zdeněk, Březina, Jelínek – Zumr, Semirád, Malý – Kozák, Šafránek, Němec – Kadlec, Martínek, Pilný, Netušil, Černý.

1 Šumperk 0 0:0 0
1 Havířov 0 0:0 0
1 Sokolov 0 0:0 0
1 Benátky 0 0:0 0
1 Jihlava 0 0:0 0
1 Frýdek 0 0:0 0
1 Poruba 0 0:0 0