24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Ilustrační foto. Foto: Jan KobzáňIlustrační foto. Foto: Jan KobzáňTakhle by to šlo. Usmívali se po dalším utkání druholigoví Kozlové. Přijeli k lídrovi tabulky, dali mu šest branek a odvezli domu tři body za výsledek 0:6. Jednoznačná pozvánka pro všechny fanoušky na středeční domácí mač proti Děčínu.

Řisuty - Kolín

0:6

Průběh celého zápasu se odvíjel od první minuty. Co od první minuty, od třinácté vteřiny. To hned po buly vsítil svůj první gól utkání Jan Veselý a Kozlové byli ve vedení. Hned se jim hrálo jinak. Zatímco domácí z toho byli trochu v šoku, Kozlové v klídku přidali z brejku ještě další trefu a do kabin si nesli vedení 2:0.

V prostřední třetině znovu úřadoval Veselý, a to když jeho lajna parádně zkombinovala v přesilovce a jmenovaný hráč pak zakončil akci ze strany do odkryté brány. Domácí to ale ani za stavu 0:3 nechtěli vzdát a tlačili se do kolínské brány. Šance měli, střely nadějné, ale branku nedali, a tak se o slovo přihlášili zase Kozlové. A hned třikrát.

V posledním dějství nejdřív skóroval Šafránek, pak na hattrick při úniku v oslabení nahrál tentýž hráč Veselému a sedmnáct sekund před koncem uzavřel gólový čet  Ježek, když do brány dorazil Valáškovu střelu.

Kozlové po čtyřech kolech s bilancí tří výher a jedné prohry stojí na druhém místě tabulky.

Branky: 1. Veselý (Šafránek), 14. Jankovský (Veselý, Šafránek), 23. Veselý (Šafránek), 48. Šafránek (Veselý, Muláček), 50. Veselý (Šafránek, Pácal), 60. Ježek (Valášek, Semirád). Rozhodčí: Jechoutek - Doležal, Macek. Vyloučení: 6-7. Využití: 0-1. Oslabení: 0-1. Třetiny: 0:2, 0:1, 0:3. Diváci: 168.

Kolín: Moravec - Pácal, Muláček, Pýcha, Hanzl, Skokan, Barták, Procházka - Jankovský, Šafránek, Veselý - Malý, Valášek, Šifta - Ježek, Mejzr, Zumr - Morkes, Semirád, Hlavatý.

st, 09. led. 2019 18:00