24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Z utkání proti Letňanům. Foto: Jan KobzáňZ utkání proti Letňanům. Foto: Jan KobzáňPátou přátelskou výhru připsali v úterý kozlové. Před domácím publikem porazili tým svého exkouče Seidla. Letňany zaspaly zejména ve druhé třetině.

Kolín – Letňany

5:2

Do vedení šli tedy hostí v desáté minutě v přesilovce, ale netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Vyhrané Zumrovo buly směr kapitán Malý rovnalo se 1:1.

Větší kanonáda přišla ve druhé části. Kozlové smetli naděje Letňan na slušný výsledek třemi góly. Do vedení poslal kozly Hanzl. Ten před bránou úspěšně přijal Němcův puk po vyhraném souboji u mantinelu.

Pak Semirád sebral soupeři puk na útočné modré, vybral si k přihrávce Kadlece a ten se nemýlil. Do třetice využitá přesilovka po ose Šafránek-Malý a z první Zumr. Přesvědčivé vedení 3:1. To vydrželo dlouho, až do padesáté šesté minuty, kdy kolínská chyba znamenala snížení hostí na 4:2. Víc ale nic.

Naopak pak připravil ještě Šafránek dobrou pozici pro Mlčocha na modré, který od modré vsítil svůj první kolínský gól a kozlové vrátili na rozdíl tří branek. A konečných 5:2.

Přátelskou odvetu s Letňany kolínští hokejisté na programu nemají. Potkají se až naostro v sezoně. Kolín bude hrát ještě přípravné zápasy dva. Ve čtvrtek v Nymburce a příští čtvrtek doma se Dvorem Králové. Ve středu 12. září už začíná mistrovská sezona.

Branky: 11. Malý (Zumr), 22. Hanzl (Němec), 29. Kadlec (Semirád), 36. Zumr (Malý, Šafránek), 59. Mlčoch (Němec, Šafránek) – 10. Slabý (Beran), 56. Jaša (Heldák, Šilháň). Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Třetiny: 1:1, 3:0, 1:1. Diváci: 231.

Kolín: Sejpal – Pýcha, Barták, Březina, Mlčoch, Hanzl, Sladký – Semirád, Zumr, Malý – Němec, Martínek, Šafránek – Kozák, Prus, Pilný – Netušil, Černý, Kadlec

st, 09. led. 2019 18:00