24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06

3:0 SC Kolín - A tým

Datum st, 19. pro. 2018 Beginn 18:07

Kolínští hokejisté se vrátili na vítěznou vlnu. Ve středu ale nezískali všechny tři body. Malinko klopýtli ve druhé třetině a jeden bod nechali Trutnovu. Vyhráli až 3:2 po nájezdech.

,,Měli jsme dobrý vstup do utkání. V první třetině jsme měli pět ložených šancí, soupeř dvě. Mohli jsme utkání rozhodnout. Bohužel se tak nestalo. Druhá třetina byla v režii soupeře. Deset minut minimálně. Pak jsme se zvedali. Poté, co otočili zápas na 1:2, jsme srovnali na 2:2. Třetí třetina byla zase v naší režii. Když se zamyslím nad konečným výsledkem, myslí, že je spravedlivý,“ zhodnotil duel trenér Kolína Petr Martínek.

,,Mrzí mě, že nemáme tři body, na druhou stranu ve druhé třetině jsme nehráli nejlépe, takže ty dva body beru,“ doplnil ještě.

Kozlové zápas rozjeli skvěle, měli převahu, ale vyjádřili to jen jedním gólem. Soupeř byl na dostřel, a navíc ve druhé třetině parádně otočil. Za pár sekund dvě branky. Nejdřív po brejku využil Sejpalovo namazání na hůl, pak po rychlém přechodu do útoku překvapila nedobře rozestavěné kozly střela z kruhů.

,,První gól jasná chyba a druhý gól vlastně taky. Špatně jsme rozehráli, nepokryli jsme hráče, střela. Stalo se to během jedné minuty. V hokeji se to stává, bohužel. Nechci, aby se nám to stávalo, ale stalo se. Nedá se nic dělat. Důležité bylo, že jsme se pak dostali do přesilovek a zase se zvedli,“ věděl Martínek, že hokej je hra chyb.

,,Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním a byli jsme jasně lepší. Bylo jen otázkou, jestli dáme branku. Ale zase jsme věděli, že soupeř má velmi dobré hráče směrem dopředu. Museli jsme být opatrní, aby nám neujeli. Jsme rádi, že máme celkově dva body,“ shrnul své povídání kolínský lodivod.

Další mač mají kozlové na programu v sobotu 20 října ve Dvoře Králové.

st, 09. led. 2019 18:00